A3 Cabriolet

A3 Cabriolet

Technická data  Skladové vozy  Konfigurátor  Ceník originálního příslušenství

Audi A3/S3 Cabriolet

V Audi A3 Cabriolet se harmonicky snoubí elegantní lehkost s dynamicky působícími proporcemi. Součástí jeho standardní výbavy je plně automatická stahovací střecha, kterou lze otevřít i za jízdy, a to do rychlosti 50 km/h. Na přání je k dispozici také zvukotěsná stahovací střecha, která Vám díky odhlučnění interiéru zajistí opravdu komfortní jízdu. A pokud jde o výbavu interiéru, vůbec poprvé je v kompaktní třídě k dispozici také přístrojová deska Audi virtual cockpit. Užívejte si na cestách pocit volnosti. Audi A3 Cabriolet nastavuje nová měřítka také prostřednictvím bohaté standardní výbavy, která mimo jiné zahrnuje: výrazné xenonové světlomety Plus s funkcí osvětlení do každého počasí, rozhraní Bluetooth a audio systém MMI Radio se 7" displejem. 

Paket S line umocní sportovní charakter Vašeho Audi A3 Cabriolet například tím, že podtrhne dynamické linie vozu, dodá interiéru na sportovnějším vyznění a prostřednictvím sportovního podvozku přispěje k ještě větší jízdní dynamice Vašeho vozu. Aby Vaše Audi získalo rysy ryzího sportovce.

Dopřejte si pořádnou dávku světla a skutečně panoramatický výhled: standardně dodávaná plně automatická stahovací střecha Audi S3 Cabrioletu se může během 18 vteřin otevřít i za jízdy, a to do rychlosti 50 km/h. S3 Cabriolet nezapře ve svém exteriéru i interiéru své pokrevní spojení se sourozenci řady S, přičemž je k dispozici s výkonným motorem 2.0 TFSI, s pohonem všech kol quattro a se systémem Audi drive select.

Domluvit předvádějící jízdu

Pokud máte zájem o nezávaznou předváděcí jízdu, dejte nám vědět a my vás obratem velmi rádi kontaktujeme a požadovaný model předvedeme

nebo