A3 Limuzína

A3 Limuzína

Technická data  Skladové vozy  Konfigurátor  Ceník originálního příslušenství

Audi A3 limuzína

Audi s modelem A3 Limuzína vstupuje do třídy kompaktních sedanů. Čtyřdveřová limuzína nabízí všechny přednosti modelové řady A3 – nízkou hmotnost, výkonné a úsporné motory a moderní systémy.
Audi A3 Limuzína se vyznačuje elegantním vzhledem, ve kterém se mísí prvky klasického tříprostorového konceptu s filozofií kupé. Od ostatních modelů se Audi A3 Limuzína odlišuje jinak tvarovanou kapotou a maskou chladiče Singleframe, integrovaným spoilerem do víka zavazadlového prostoru a zadními světlomety zdůrazňující horizontální linie vozu. Interiér modeluAudi A3 Limuzína zaujme precizním zpracováním detailů, které jsou vsazeny do čistého designu. Celá posádka vozu A3 Limuzína jistě ocení velkorysý prostor, který i na zadních sedadlech nabídne komfortní svezení. V bohaté výbavě nechybí navigační systém MMI Navigation plus se sedmipalcovým displejem ve vysokém rozlišením zobrazující i v 3D, nebo systém Audiconnect zahrnující všechny technologie, které propojují řidiče s vozem, internetem a dalšími vozy.
Nabídka motorů pro model A3 Limuzína zahrnuje tři čtyřválcové motory, které využívají úsporné technologie jako např. přímé vstřikování paliva, přeplňování nebo systém start-stop. Dle výběru motoru se ve voze Audi A3 Limuzína používá buď šestistupňová mechanická převodovka, nebo S tronic, která po zvolení režimu „efficiency“ snižuje spotřebu paliva.


Audi S3 limuzína

Audi S3 Limuzína – vrcholný model modelové řady A3. Sportovní sedan, se kterým z 0 na 100 km/h zrychlíte za 4,9 sekundy.
Sportovní charakter vozu Audi S3 Limuzína je znát na první pohled. Od ostatních modelů seS3 Limuzína odlišuje širším a sníženým postojem, dynamickými liniemi a upravenou maskou chladiče Singleframe. Na zadní části vozu S3 Limuzína pak najdete spoiler a čtyři chromované koncovky výfuku. S3 Limuzína nabízí v interiéru sportovní sedadla S, přístroje se stupnicemi na šedém podkladu a ozdobné obložení s povrchovou úpravou z kartáčovaného hliníku.
S3 Limuzína v kombinaci s motorem 2.0 TFSI s výkonem 221 kW (300 k) a převodovkou S tronic dokáže zrychlit z 0 na 100 km/h za necelých pět sekund. Výkonný čtyřválcový motor ve voze S3 Limuzína kombinuje pokrokové technologie s vysokou účinností – dvojité vstřikování paliva, sběrné výfukové potrubí, Audi valvelift systém a modul s otočným ventilem pro řízení chladicí soustavy. 

Domluvit předvádějící jízdu

Pokud máte zájem o nezávaznou předváděcí jízdu, dejte nám vědět a my vás obratem velmi rádi kontaktujeme a požadovaný model předvedeme

nebo