A3

A3

Technická data  Skladové vozy  Ceník originálního příslušenství

Audi A3

Ostřejší a dynamičtější: Audi A3 na Vás udělá silný dojem svými sportovními detaily. Jeho atletický charakter na první pohled nezapřou ani jeho dynamické proporce a křivky. Jedinečná maska chladiče Singleframe je širší a má ostřejší rysy než tomu bylo u předchozí varianty. A pokud jde o výbavu interiéru, vůbec poprvé je v kompaktní třídě k dispozici také přístrojová deska Audi virtual cockpit. Objevte, jak vypadá náskok v celé řadě aspektů. Audi A3 nastavuje nová měřítka také prostřednictvím bohaté standardní výbavy, která mimo jiné zahrnuje: výrazné xenonové světlomety Plus s funkcí osvětlení do každého počasí, rozhraní Bluetooth a audio systém MMI Radio se 7" displejem. Noc se změní v den: na přání dostupné světlomety Audi Matrix LED Vám zajistí jasné a homogenní osvětlení vozovky. Protože lze jednotlivé LED diody zapínat a vypínat nezávisle na sobě, za každé situace Vám poskytnou optimální světelné podmínky. Díky své variabilitě dokážou LED diody svítit v 64 úrovních intenzity. Všechny nabízené motory Vás přesvědčí svým mimořádně agilním charakterem a vysokou účinností. Vybírat můžete z nabídky motorů od naftové jednotky 1.6 TDI o výkonu 85 kW (116 koní) až po benzínový agregát 2.0 TFSI se silou 140 kW (190 koní), přičemž jsou k dispozici tři zážehové a tři vznětové varianty.


Audi S3

Audi S3 patří mezi atraktivní auta, která svým sportovním nádechem jednoznačně nadchnou každého mladého řidiče milující svižnou jízdu. S Audi S3 zažijete opravdu hodně zábavy. Její podvozek je přizpůsoben sportovnějšímu typu jízdy a věřte, že Vás nikdy nezklame. V interiéru vozu panuje sportovní atmosféra. Uchopte volant S3 a hned pochopíte, že vlastníte vůz, který vás bude hnát do svého cíle. Motor Audi S3 2.0 TFSI nabídne skutečně adrenalinové svezení díky skvělému výkonu 221kW. Zrychlit z nuly na sto zvládnete se svou Audi S3 za pouhých 5,1 sekundy. Audi S3 je určena každému, kdo chce dát o sobě vědět nejen designem, ale především jízdními vlastnostmi opravdového sportovního vozu. Sportovní paket S line umocní sportovní charakter Vašeho Audi A3 například tím, že podtrhne dynamické linie vozu, dodá interiéru na sportovnějším vyznění a prostřednictvím sportovního podvozku přispěje k ještě větší jízdní dynamice Vašeho vozu. Aby Vaše Audi získalo rysy ryzího sportovce.

Domluvit předvádějící jízdu

Pokud máte zájem o nezávaznou předváděcí jízdu, dejte nám vědět a my vás obratem velmi rádi kontaktujeme a požadovaný model předvedeme

nebo