A4 Limuzína

A4 Limuzína

Technická data  Skladové vozy  Konfigurátor  Ceník originálního příslušenství

Audi A4 Limuzína

Audi A4 je nezaměnitelné. Živé vedení linií definuje klasickou siluetu limuzíny Audi A4. Dlouhá kapota motoru, trup vozu plný síly s velkými koly a protažená linie střechy. Všechny tyto charakteristiky dodávají vozu dynamiku, sportovnost a eleganci. Přesvědčte se o výjimečnostiAudi A4 sami.
Ještě silnější, efektivnější a inteligentnější: nové Audi A4 Limuzína na Vás zapůsobí průkopnickou syntézou moderních technologií a smyslu pro estetično. Příkladem za všechny jsou na přání dostupné přístrojová deska Audi virtual cockpit tvořená 12,3" LCD displejem o vysokém rozlišení a soustava reproduktorů Bang & Olufsen s technologií 3D zvuku, které svým vizuálně pěkný provedením vnáší do interiéru kromě své funkčnosti také vyšší úroveň luxusu.
Na přání dodávaný stálý pohon všech kol quattro rozděluje hnací sílu v Audi A4 podle potřeby na všechna čtyři kola. Elektronický stabilizační program ESP zajišťuje větší jízdní stabilitu cíleným přibrzďováním jednotlivých kol a opatrnými zásahy do řídící jednotky motoru. 

Všechny motory TFSI i TDI splňují požadavky emisní normy EU 6. V rámci evropského trhu bude Audi A4 Limuzína k dispozici ve třech benzínových variantách TFSI a ve čtyřech naftových motorizacích TDI. Tyto agregáty nabízí jízdní výkon v rozsahu od 110 kW (150 koní) do 200 kW (272 koní).
Jakmile se posadíte do Audi A4, vychutnáte si velký interiér a nezáleží na tom, zda sedíte vepředu nebo vzadu. Na Vaše přání dodáme do interiéru veškerý komfort počínaje výběrem sedadel přes inteligentní ovládání MMI až po kvalitní hudbu Bang & Olufsen Soundsystem.


Audi S4 Limuzína

Svůj náskok Audi S4 limuzína zvyšuje paketem na přání dodávaných výkonných technologií. Sedmistupňová převodovka mění u S4 limuzíny rychlostní stupně bez přerušení tažné síly. S4limuzína může se systémem Audi drive select měnit charakteristiku motoru, převodovky S tronic a sportovního diferenciálu. S4 limuzína nabízí speciální nárazníky, vnější zpětná zrcátka v hliníkové optice, decentní spoiler na zádi a čtyři koncovky výfuku. Dynamické řízení S4 limuzíny přispívá regulací síly a úhlu řízení k jízdnímu komfortu. Elektronicky řízený sportovní diferenciál S4 limuzíny rozděluje hnací síly variabilně mezi zadní kola. Audi S4 limuzína má vynikající schopnost akcelerace v zatáčkách a stabilizaci vozidla při reakcích na změny zatížení. 7stupňová sportovní převodovka S4 limuzíny nabízí ovládání pádly řazení pod volantem, řadicí pákou nebo automatický režim.

Domluvit předvádějící jízdu

Pokud máte zájem o nezávaznou předváděcí jízdu, dejte nám vědět a my vás obratem velmi rádi kontaktujeme a požadovaný model předvedeme

nebo