A5 Cabriolet

A5 Cabriolet

Technická data  Skladové vozy  Konfigurátor  Ceník originálního příslušenství

Audi A5 Cabriolet

Audi A5 Cabriolet je plné emocí. Čtyřsedadlový vůz s látkovou skládací střechou kombinuje silný sportovní charakter A5 Cabriolet s vysokým komfortem. Audi A5 Cabriolet je vybaveno lehkou látkovou skládací střechou. Otevření plně automatické skládací střechy A5 Cabriolet trvá přesně 15 sekund. A5 Cabriolet nabízí pohodlné místo pro čtyři cestující a noblesní půvab. Perfektní ergonomie zprostředkovává sportovně elegantní atmosféru Audi A5 Cabriolet. Vysokou tuhost a bezpečnost v případě nárazu zajišťuje vysokopevnostní ocel. 
Asistent dálkových světel u A5 Cabriolet automaticky rozpozná světlomety protijedoucího vozidla a po vyhodnocení dopravní situace se automaticky zapínají nebo vypínají. Vyhřívání prostoru pro hlavu vpředu je u A5 Cabriolet nastavitelné ve 3 stupních. Podle rychlosti jízdy přispívá A5 Cabriolet dynamickou regulací síly a úhlu řízení ke komfortu a jízdní dynamice.


Audi S5 Cabriolet

Audi S5 Cabriolet je suverénní atlet extratřídy. Obrovská výkonnost osmiválcového motoru S5 Cabriolet se odráží v dynamicky vyladěném sportovním podvozku a vysoce výkonných brzdách. Reprodukce surround sound obsahuje u S5 Cabriolet přes 14 vysoce výkonných reproduktorů.Audi S5 Cabriolet dále nabízí exkluzivní kryty reproduktorů s hliníkovými aplikacemi, desetikanálový zesilovač a celkový výkon 505 W. Akustická a optická pomoc při parkování vpředu a vzadu, obraz prostoru za vozidlem na displeji MMI a kamera skrytá v liště madla na kapotě zavazadlového prostoru patří mezi další vybavení S5 Cabriolet. Audi drive select nabízí nastaveníS5 Cabriolet ve 3 režimech (Comfort, Auto a Dynamic). Audi S5 Cabriolet navíc umožňuje spojení s navigačním systémem MMI.

Domluvit předvádějící jízdu

Pokud máte zájem o nezávaznou předváděcí jízdu, dejte nám vědět a my vás obratem velmi rádi kontaktujeme a požadovaný model předvedeme

nebo