A5 Coupé

A5 Coupé

Technická data  Skladové vozy  Konfigurátor  Ceník originálního příslušenství

Nové Audi A5 Coupé

Dokonalé spojení sportovnosti a elegance. Nové Audi A5 Coupé nastavuje nová měřítka. Jeho vyrýsované křivky prošly modernizací a získaly na ještě větší ostrosti. A jeho čelní světlomety v novém provedení mohou být na přání vybaveny světly Audi Matrix LED, které jsou samy o sobě ztělesněním dynamiky. Toto sportovní kupé je uměleckým kouskem také z technického hlediska: kromě nové karoserie zaujme Audi A5 také zcela novým podvozkem, vysoce výkonnými hnacími agregáty, inovativním informačně-zábavním systémem a celou řadou asistenčních systémů na podporu řidiče.

Výkon a efektivita na Vás tradičně udělají dojem: poprvé je k dispozici také nový pohon všech kol quattro rozšířený o technologii ultra. Ten lze zpočátku kombinovat se čtyřválcovými motory TFSI a TDI a s mechanickou převodovkou. Ačkoliv je tento systém optimalizován pro hospodárnou jízdu, nabízí trakci a jízdní dynamiku na úrovni běžných systémů s permanentním pohonem všech kol.


Nové Audi S5 Coupé

Na dynamickou povahu nového Audi S5 Coupé jasně poukazují ostře řezané prvky exteriéru ve specifickém provedení "S", které jsou v interiéru doplněny detaily v typickém provedení "S". Od výrazně formovaných nárazníků přes vnější zpětná zrcátka v hliníkovém provedení až po znak S5 na zádi dává Audi S5 Coupé jasně najevo, že nabízí sportovnost a progresivitu v té nejčistší podobě. Interiér vytvořený z prvotřídních materiálů v tomto směru nezaostává a o dynamice vozu vypovídá například prostřednictvím sportovních sedadel v provedení "S", jejichž čalounění je prošíváno tradičním diamantovým vzorem. Zásadní předností tohoto vozu je výkon 260 kW (354 koní), za kterým stojí nově přepracovaný motor V6 s turbopřeplňováním. Ten dokáže Audi S5 Coupé zrychlit z 0 na 100 km/h během 4,7 vteřin.

Domluvit předvádějící jízdu

Pokud máte zájem o nezávaznou předváděcí jízdu, dejte nám vědět a my vás obratem velmi rádi kontaktujeme a požadovaný model předvedeme

nebo