A6 Allroad Quattro

A6 Allroad Quattro

Skladové vozy  Technická data  Konfigurátor

Audi A6 allroad quattro navazuje na dvě předchozí generace, které dosáhly skvělých prodejních úspěchů. Nové Audi A6 allroad quattro rozšiřuje svými univerzálními schopnostmi možnosti využití prostorného a elegantního kombi A6 Avant. V jízdě totiž může pokračovat i tam, kde asfaltovaná silnice končí.

   
Nové Audi A6 allroad quattro se od standardních Avantů odlišuje na první pohled nejen oplastováním v kontrastní tmavé barvě a nášlapnými prahy na bocích, ale i přední maskou. Ta má svislá chromovaná žebra místo vodorovných bez tohoto kovu. Zvýšené střešní nosiče stojí na dvojicích nožiček. Koncovky výfuku mají spodní část zploštělou. 
   
Interiér nabízí komfort a luxus, na který jsou zákazníci této značky zvyklí. Model Audi A6 allroad quattro nabízí díky dlouhému rozvoru 2,91 metru hodně místa pro cestující i jejich zavazadla. Vizuálně se interiér modelu A6 allroad quattro odlišuje podlahovými koberci a kompletně černou přístrojovou deskou. Další nuancí jsou kromě barvy interiéru hnědá Santos také ozdobné prvky z hliníku, z něhož jsou vyrobeny rovněž ochranné lišty prahů bočních dveří s nápisy „allroad“.
   
Audi A6 allroad quattro nabízí jeden ze čtyř třílitrových šestiválců. Jedinou zážehovou motorizací je 3,0 TFSI s výkonem 228 kW (310 k) a 440 Nm. Tři varianty agregátu 3,0 TDI jsou naladěny na 150, 180 a 230 kW (204, 245 a 313 k).

Domluvit předvádějící jízdu

Pokud máte zájem o nezávaznou předváděcí jízdu, dejte nám vědět a my vás obratem velmi rádi kontaktujeme a požadovaný model předvedeme

nebo