A8 L

A8 L

Skladové vozy  Konfigurátor  Ceník originálního příslušenství

Umožníme Vám sáhnout si na budoucnost. Potěšíme Vás designovým jazykem, který povznáší eleganci a dynamiku do nových výšin tvůrčí svobody. Nabídneme Vám celou řadu asistenčních systému, nový způsob interakce s vozem s intuitivní koncepcí té nejvyšší úrovně a především: větší životní prostor.Stvořte si svůj osobní prostor na zadních sedadlech, který bude tak flexibilní a komfortní jako nikdy před tím, a zjistěte, jak vypadá luxus v celé své velikosti. To vše Vám nabízíme v podobě nového Audi A8 L.

Za všech okolností příjemnější jízda

Na Audi A8 L se můžete s naprostým klidem plně spolehnout. K tomu ve značné míře přispívá nebývalé množství síťově propojených asistenčních systémů. Tato inteligentní síť senzorů a algoritmů Vás bude dle přání podporovat ve všech možných situacích od rychlé dálniční jízdy až po parkovací manévry v nízkých rychlostech. Jedná se o pokrok, který Vám do života vnese větší pohodlí, sebejistotu a bezpečnost. Až 41 asistenčních systémů dokáže rozpoznat a vyhodnotit aktuální jízdní prostředí, přičemž Vám poskytnou všechny potřebné informace a v případě nutnosti v několika fázích zasáhnou, aby Vám pomohly dostat se z kritické situace. Jedná se o komplexní asistenční výbavu, která představuje zásadní krok na cestě k autonomnímu řízení.

Je to jako nahlédnout do budoucnosti

Design ovládacího rozhraní v Audi A8 vychází z myšlenky jednotného konceptu. Toho bylo možné dosáhnout důsledným využíváním dotykového ovládacího rozhraní, které snižuje počet funkcí ovládaných běžnými tlačítky na naprosté minimum. Práce s těmito dotykovými displeji probíhá zcela intuitivně: poklepáváním a přejížděním se každý snadno dostane k požadované funkci. Po aktivaci požadované funkce získá uživatel haptickou a akustickou zpětnou vazbu. Na dotek má skoro stejný pocit jakoby mačkal klasická tlačítka, takže je ovládání příjemnější. Celou řadu funkcí je možné ovládat také hlasem: při komunikaci s hlasovým asistentem není nutné používat přesně stanovené pokyny, ale lze s ním hovořit běžným jazykem.

Domluvit předvádějící jízdu

Pokud máte zájem o nezávaznou předváděcí jízdu, dejte nám vědět a my vás obratem velmi rádi kontaktujeme a požadovaný model předvedeme

nebo