A8

A8

Zavázali jsme se k náskoku díky technice. Nikdy předtím jsme tento závazek nenaplnili v tak širokém rozsahu jako u nového Audi A8. S ním přichází nový designový jazyk, nový způsob ovládání a nová úroveň kvality. Nové Audi A8 představuje ztělesnění budoucnosti luxusní třídy.

Za všech okolností příjemnější jízda

Na Audi A8 se můžete s naprostým klidem plně spolehnout. K tomu ve značné míře přispívá nebývalé množství síťově propojených asistenčních systémů. Tato inteligentní síť senzorů a algoritmů Vás bude dle přání podporovat ve všech možných situacích od rychlé dálniční jízdy až po parkovací manévry v nízkých rychlostech. Jedná se o pokrok, který Vám do života vnese větší pohodlí, sebejistotu a bezpečnost. Až 41 asistenčních systémů dokáže rozpoznat a vyhodnotit aktuální jízdní prostředí, přičemž Vám poskytnou všechny potřebné informace a v případě nutnosti v několika fázích zasáhnou, aby Vám pomohly dostat se z kritické situace. Jedná se o komplexní asistenční výbavu, která představuje zásadní krok na cestě k autonomnímu řízení.
 

Elegance v novém světle

Se speciálním paketem vícebarevného osvětlení interiéru získá prostor kabiny nový rozměr půvabu. Chytře řešené osvětlení podtrhne pěkný vzhled interiéru a zvýší celkový dojem.

Domluvit předvádějící jízdu

Pokud máte zájem o nezávaznou předváděcí jízdu, dejte nám vědět a my vás obratem velmi rádi kontaktujeme a požadovaný model předvedeme

nebo