Q2

Q2

Nové Audi Q2

Nové Audi Q2 je přímo stvořeno pro město, kde udělá značný dojem nejen svým novým geometrickým designovým jazykem, kterému dominují ostré hrany, ale také svým nezávislým charakterem. Jeho sebevědomí pramení také ze schopných motorů TFSI a TDI, které disponují silou od 116 do 190 koní, a z pohonu všech kol quattro, který je k dispozici standardně nebo volitelně. Jeho výbava Vám splní každé Vaše přání a navíc v rámci ní můžete získat funkce, které byly dříve vyhrazeny jen pro vyšší třídy. A konektivita? V tomto ohledu Vám udělá radost rozhraní Audi smartphone interface a nejnovější generace infotainment a audio systémů.

Audi Q2 je již ve standardu vybaveno velkým MMI displejem, který lze ovládat prostřednictvím otočného tlačítka a dalších dvou tlačítek integrovaných ve středovém tunelu. Na přání je k dispozici navigační systém MMI Plus s ovládáním MMI touch a s možností vytvoření vlastního Wi-Fi přístupového bodu. Na přání si můžete dopřát také technologický skvost té nejvyšší úrovně: Audi virtual cockpit, což je 12,3" LCD displej ve formě kombinované přístrojové desky, která bude přímo ve Vašem zorném poli přehledně zobrazovat komplexní jízdní informace.

Dopřejte si mimořádně praktické funkce, které Vám usnadní převážení nákladu - Audi Q2 je na přání k dispozici s elektricky ovladatelnými dveřmi zavazadlového prostoru, který nabízí ve spojení s trojdílným opěradlem zadních sedadel mimořádnou variabilitu. Abyste si mohli navrhnout Audi Q2 dle svých představ, máte k dispozici bohatou nabídku různých druhů čalounění ve výrazných barvách a různá dekorativní obložení interiéru.

Audi Q2 = vítěz ankety České auto 2019/17 v doplňkové kategorii Auto pro partnera/partnerku. Do soutěže bylo nominováno 50 novinek, o vítězi ve všech kategoriích rozhodlo 34426 respondentů.

Domluvit předvádějící jízdu

Pokud máte zájem o nezávaznou předváděcí jízdu, dejte nám vědět a my vás obratem velmi rádi kontaktujeme a požadovaný model předvedeme

nebo