R8 Coupé/LMX/Spyder

R8 Coupé/LMX/Spyder

Nové Audi R8 Coupé

Síla, rychlost, výkon – nový vysokovýkonný sportovní vůz Audi R8

Poddejte se maximálně závodnímu jízdnímu charakteru a úžasnému vzhledu, kterému dominuje výrazná maska chladiče Audi Singleframe, od níž se táhnou směrem dozadu svalnaté křivky tohoto sportovního vozu s výjimečným charakterem. Neodmyslitelnou součástí celkového designu je také centrálně uložený motor V10, který je vidět pod průhledným krytem a který může být na přání osvětlený.

Desetiválcový motor do V je k dispozici ve dvou variantách: v Audi R8 V10 plus disponuje silou 449 kW (610 koní), zatímco v Audi R8 V10 nabízí výkon 397 kW (540 koní). Se zrychlením z 0 na 100 km/h během 3,2, respektive 3,5 vteřin, a s nejvyšší rychlostí 330 km/h, respektive 323 km/h, udělá nové Audi R8 Coupé nezapomenutelný dojem. Velmi působivý výkon je umocněn ostrými sportovními rysy, které nikoho nenechají pochybovat o závodních genech Audi R8 Coupé.

Výsledek ručního řemeslného umění

K vytvoření výjimečného auta je zapotřebí zcela speciální nástroj: a tím je lidská ruka. Na rozdíl od sériové velkovýroby s plně automatizovanými procesy je vytvoření Audi R8 ruční záležitostí. Výsledkem precizní práce je např. kryt motoru v karbonovém provedení Sigma vytváří prostředí, které absolutně odpovídá jedinečné povaze centrálně uloženého desetiválce do V, LED světlomety s laserovými světly Audi a s dynamickými směrovými světly nebo sportovní výfukový systém.


Audi R8 LMX

Nepřehlédnutelné bez ohledu na vzdálenost. Na první pohled upoutají exkluzivní, závodním stylem inspirovaná, 20-paprsková hliníková kola v matně šedém odstínu Titan, která jsou vybavena keramickými brzdami s pevnými hliníkovými brzdovými třmeny v červeném eloxovaném provedení. Vše je podřízeno nekompromisní sportovní povaze vozu: například velké, na pevno uchycené, zadní karbonové křídlo s matnou povrchovou úpravou, které zvyšuje přítlak na zadní nápravu. Nechte se inspirovat působivou dynamikou a jedinečným jízdním zážitkem.

Audi R8 Spyder

Nový model R8 Spyder V10 je kratší, širší a nižší než jeho předchůdce, což znamená, že se na silnici projevuje jeho dynamika ještě silněji než dříve. Intenzita, která nezná hranic: nové Audi R8 Spyder V10 představuje dokonalou souhru působivého výkonu, sportovní elegance a fascinace, kterou Vám může zprostředkovat jen jízda pod širým nebem. 5,2litrový motor FSI s deseti válci do V žene Audi R8 Spyder vpřed silou 540 koní (397 kW), díky čemuž je tento vůz schopen zrychlit z 0 na 100 km/h během 3,6 vteřin. Tyto impozantní výkonové vlastnosti jsou podpořeny zvukem dvouproudového výfukového systému s lichoběžníkovými koncovkami. Ačkoliv se zrychlování zastaví na maximální rychlosti 318 km/h, pocit bezmezné svobody ve Vás zůstane po celou dobu.