TT Roadster

TT Roadster

Audi TT Roadster

Otevřený dvousedadlový vůz Audi TT Roadster, který se dodává se dvěma motorizacemi, převzal všechny silné stránky svého úspěšného předchůdce a přidal k nim ještě více performance a dynamiky. Audi TT Roadster je sportovní vůz pro všechny smysly. Zlepšení komfortu jízdy a jízdní dynamiky nabízí Audi TT Roadster díky adaptivnímu systému tlumičů s individuální volbou vyladění podvozku (Normal/Sport). Šestirychlostní dvouspojková převodovka Audi TT Roadsterje vybavena elektrohydraulickým ovládáním. Vše je završeno interiérem navrženým v duchu nadčasové estetiky, který se může pochlubit digitální přístrojovou deskou Audi virtual cockpit nabízející řidiči maximálně harmonickou interakci.


Audi TTS Roadster

Motor 2.0 TFSI v Audi TTS Roadster disponuje silou 228 kW (310 koní) a dokáže zrychlit z 0 na 100 km/h během 4,9 vteřin. Volitelně je tento hnací agregát dostupný s dvouspojkovou převodovkou S tronic kombinovanou s řadicími pádly na volantu, která zajišťuje velmi rychlé přeřazování bez citelného přerušení hnací síly. Nezáleží na tom, jakému jízdnímu stylu chcete dát zrovna přednost: se standardně dodávaným systémem Audi magnetic ride, který reguluje nastavení tlumičů, se vždy dočkáte skvělého jízdního komfortu a jízdní dynamiky. Prostřednictvím systému Audi drive select si pak můžete zvolit jeden ze tří jízdních režimů: automatický, komfortní nebo dynamický.

 

Audi TT RS Coupé a Audi TT RS Roadster

Zhluboka se nadechněte, protože Audi TT RS Coupé a Audi TT RS Roadster Vám doslova vyrazí dech. Nově vyvinutý pětiválcový motor Vám nabídne dechberoucí zážitek z jízdy za doprovodu skutečně působivého zvuku. Při výkonu 294 kW (400 koní) a max. točivém momentu 480 Nm zvládne tento agregát zrychlit model TT RS z 0 na 100 km/h během pouhých 3,7 vteřin (Coupé), respektive 3,9 vteřin (Roadster), a pokračovat v akceleraci až do 250 km/h. Na přání lze maximální rychlost posunout až na hranici 280 km/h. Objevte kouzlo designové legendy Audi a podlehněte jeho charakteristicky ostrým křivkám. Dosáhněte svého cíle bez ohledu na cestu, jaká k němu vede. Se systémem Audi drive select si můžete nastavit parametry pohonu všech kol quattro, řízení, převodovky S tronic, motoru a klapek výfukového systému přesně tak, aby jízdní vlastnosti odpovídaly aktuální situaci bez ohledu na to, zda se jedná o dlouhou cestu po dálnici nebo o křižování ulic velkoměsta. Pro tento účel budete mít k dispozici čtyři režimy: Comfort, Auto, Dynamic a Individual.

Domluvit předvádějící jízdu

Pokud máte zájem o nezávaznou předváděcí jízdu, dejte nám vědět a my vás obratem velmi rádi kontaktujeme a požadovaný model předvedeme

nebo