TT

TT

Skladové vozy  Technická data  

Audi TT Coupé

Audi TT je kultovní auto, ikona. Nové Audi TT Coupé ztělesňuje ryzí dynamiku – v designu, výkonech motorů a performanci. Ostré křivky vypovídající o silném charakteru. Nová trojrozměrná mřížka chladiče Singleframe podtrhující stylovost přední části vozu. Inovativní technologie pohonu a rovněž i koncepce ovládacích prvků a informačního prostředí řidiče, které je zastoupeno plně digitální přístrojovou deskou Audi virtual cockpit - tím vším se může pochlubit nové Coupé. Motor 2.0 TFSI, který v Audi TT spolupracuje s převodovkou S tronic® a s permanentním pohonem všech kol quattro®, nabízí výkon 169 kW (230 koní), díky kterému dokáže zrychlit z 0-100 km/h za pouhých 5,3 vteřin. Dojem udělá také působivá průměrná spotřeba paliva 6,8 litru na 100 km.


Audi TTS Coupé

Nové Audi TTS v žádném případě nezapře své sportovní geny. Největší radost Vám udělá dokonale dynamická jízda, kterou budete mít díky novému pohonu všech kol quattro® neustále pod kontrolou. Sportovní charakter vozu se promítá i do jeho designu, jehož součástí je celá řada prvků specifických pro provedení S. Mimo to se může nové Coupé pochlubit také inovativní technologií pohonu a rovněž i vylepšenou koncepcí ovládacích prvků a informačního prostředí řidiče, které je zastoupeno plně digitální přístrojovou deskou Audi virtual cockpit. 

Domluvit předvádějící jízdu

Pokud máte zájem o nezávaznou předváděcí jízdu, dejte nám vědět a my vás obratem velmi rádi kontaktujeme a požadovaný model předvedeme

nebo