BARTHpneuHOTEL

Nezapomeňte, že v České republice jsou v období od 1. listopadu do 31. března zimní pneumatiky předepsané legislativou. Je povinné mít zimní pneumatiky na úsecích označených značkou povinná zimní výbava nebo v případě, že se na vozovce nachází souvislá vrstva sněhu, led nebo námraza, nebo lze vzhledem k povětrnostním podmínkám předpokládat, že se na pozemní komunikaci během jízdy může vyskytovat souvislá vrstva sněhu, led nebo námraza. Zákonem předepsaná minimální hloubka dezénu u zimních pneumatik je čtyři milimetry. 

 

AKČNÍ NABÍDKA:

5% SLEVA A PŘEZUTÍ ZDARMA PŘI ZAKOUPENÍ CELÉ SADY ZIMNÍCH KOMPLETŮ

Opět pro Vás máme připravené akční ceny vybraných zimních pneumatik a servisní akce pro Vaše vozy. Nabízíme veškerou škálu výrobců a rozměrů pneumatik za zvýhodněné ceny pro všechny značky vozů. Pokud se rozhodnete u nás nakoupit nové zimní pneumatiky, nebo komplety, jsme připraveni Vám nabídnout při nákupu celé sady zimních kompletů slevu 5% a montáž ZDARMA.

 Naše pneuservisy na všech provozovnách jsou na to připraveny.

Ceníky k nahlednutí

 Nabídka zimních pneumatik 

 Akční nabídka zimnich kompletů

 

Objednávka na přezutí pneumatik:

Pardubice - tel.: 46 46 45 150

Hradec Králové, ulice Bratří Štefanů - tel.: 49 77 77 220

Hradec Králové, ulice Brněnská - tel.: 49 49 45 310

Pro naše zákazníky jsme s ohledem na velkou poptávku rozšířili na všech provozovnách prostory pro uskladňování nepoužívaných sezónních pneumatik se službou BARTHpneuHOTEL. Vaše uskladňované komplety mohou být pro zachování delší životnosti a vzhledu umyté na speciálním švédském stroji Drester Turbo Wasch 3000 (službu mytí pneumatik nenabízíme na pobočce Bratří Štefanů v Hradci Králové).

 

Pro zákazníky s vozy Škoda jsme připravili při nákupu nových zimních kompletů tříletou pneugaranci, která se pro případ neopravitelného poškození pneumatiky postará o krytí vzniklé škody.

Těšíme se na setkání v našich pobočkách v Pardubicích a Hradci Králové.