Sportage

Sportage

CESTA K RYZÍ HARMONII V SEGMENTU CROSSOVERŮ

Společnost KIA MOTORS CZECH uvádí na český trh zcela novou, již čtvrtou generaci modelu Sportage. Nová Sportage patří dlouhodobě k nejprodávanějším modelům značky Kia v České republice a s novou generací jednoznačně navazuje na téměř čtvrt století dlouhou úspěšnou historii svých předchůdců. Na českých silnicích dnes jezdí přes 12 500 vozů této modelové řady. Z pohledu zákazníka přináší nové SUV bezpochyby inovativní a promyšlenou nabídku v tomto stále více konkurenčním tržním prostředí. Nová Kia Sportage čtvrté generace evokuje v mnoha ohledech pocity dynamiky a agility.

  • Nový design a vyspělé technologie pro čtvrtou generaci kompaktního SUV
  • Moderní uspořádání a vyšší kultivovanost v nové kabině s vysokou kvalitou
  • Vyšší cestovní pohodlí, více místa a lepší odhlučnění
  • Pevnější karoserie a nové technologie aktivní bezpečnosti
  • Hladší a kultivovanější jízda, agilnější jízdní chování
  • Nové technologie, jako např. bezdrátové dobíjení telefonu, online služby a nezávislý systém nouzového brzdění 
 

Nový výraznější design exteriéru 

Na jejím designu spolupracovalo designérské centrum v německém Frankfurtu nad Mohanem s týmy návrhářů v korejském Namyangu, ale i kalifornském Irvine. Finální tvar vozu staví na optické harmonii, která je dána napětím mezi přesnými charakteristickými křivkami v kombinaci s hladce vyvedenými povrchy, čímž poukazuje na kontrast mezi hladkými a ostrými tvary. Změnou, která se nejvíce projevila v celkovém zvětšení prostoru kabiny a rozhodně tak přispěla k vyššímu cestovnímu komfortu, je prodloužený rozvor oproti původní generaci a to o plných 30 mm. Atmosféra nového interiéru se rovněž pyšní vysokou kvalitou materiálů, nadstandardní úrovní ergonomie a uceleným designem. Stejně tak oslovuje interiér vozu vysokou praktičností a širokou škálou technologií zaměřených na pohodlí, funkčnost, bezpečnost a možnosti konektivity.

Moderní uspořádání a vyšší kultivovanost

Kia Sportage se chlubí zcela novým interiérem, který je jedním z nejdůležitějších zlepšení oproti modelu třetí generace. Tým návrhářů zodpovídající za nový interiér si určil cíl vytvořit kabinu se širokou přístrojovou deskou jednoduchého a moderního vzhledu, navíc natočenou směrem k řidiči. V interiéru se kombinují kovové dekorativní prvky s materiály měkkými na dotek a jasně definovanými horizontálními křivkami, ve snaze evokovat pocit vysoké mechanické přesnosti. Zcela nová kabina vozu nabídne vysoký standard kvality materiálů,s podstatně vyšším zastoupením měkkých materiálů - textil, kůže a stehování, které evokuje luxusnější vnitřní atmosféru. Výsledkem úprav je interiér, jenž vyniká kultivovaností a moderním vkusem. K výraznému utlumení hluku pronikajícího zvenčí navíc napomohla četná opatření v oblasti akustiky.

Navigace s online službami „Kia Connected Services“ 

Zcela nová Kia Sportage představuje řadu nových vyspělých palubních systémů, které přispějí k ještě vyšší spokojenosti zákazníků. Díky novým prvkům výbavy se Sportage stávánejmodernějším a nejpokrokovějším high-tech modelem ve své třídě. Novinkou je navigační soustava s online službamKia Connected Services, nabízející širokou škálu aktuálních informací důležitých pro řízení. Součástí této nové služby konektivity od technologické firmy TomTom® jsou nepřetržité aktualizace dopravní situace, informace o umístění rychlostních kamer a příslušná varování*, lokální vyhledávání a předpovědi počasí. V Evropě bude tento systém k dispozici pro všechny majitele Sportage po dobu sedmi let od zakoupení vozidla. Kia Sportage bude jedním z vůbec prvních modelů v evropském segmentu kompaktních SUV, které tuto pokrokovou technologii nabídnou. 


Technická data  Skladové vozy  Konfigurátor

Domluvit předvádějící jízdu

Pokud máte zájem o nezávaznou předváděcí jízdu, dejte nám vědět a my vás obratem velmi rádi kontaktujeme a požadovaný model předvedeme

nebo