AKCE: Dezinfekce interiéru ozónem zdarma

AKCE: Dezinfekce interiéru ozónem zdarma

Využijte aktuální akční nabídky a dýchejte ve voze čistý vzduch bez virů a bakterií.


DEZINFEKCE VOZU OZÓNEM ZDARMA ke každé servisní prohlídce včetně výměny oleje

Přijeďte do Autocentra BARTH na pravidelnou servisní prohlídku a během servisu Vám zdarma vůz vydezinfikujeme pomocí ozónu. Tato bezplatná služba je na vyžádání předem, proto si ji objednejte společně se servisní prohlídkou !*

Konečně budete dýchat ve voze čistý vzduch díky ozónu. V Autocentru BARTH máme moderní vybavení (ionizátor) k čištění interiéru, které je až 3000x rychlejší než dezinfekce chlorem a navíc přispívá k ochraně vašeho zdraví. Čištění ozónem představuje vysoce účinný proces dezinfekce kabiny. Speciální přenosné zařízení vytvářející ozón, které je umístěno v kabině, přitahuje a pomocí oxidace ničí viry, bakterie a plísně, čímž eliminuje jejich škodlivé účinky.

*Akce dezinfekce ozónem zdarma platí do 28. 2. 2021 na všech našich pobočkách.

Hlavní výhody dezinfekce ozónem:

  • 100% nejúčinnější dezinfekční látka na trhu, která je šetrná k životnímu prostředí
  • Okamžité a spolehlivé zničení bakterií, plísní, roztočů, virů včetně koronaviru a nepříjemných pachů
  • Ozón pronikne i do obtížně dostupných míst včetně potahů a sedadel, kde jiné dezinfekce nemají šanci se dostat

Dezinfekci vozu ozónem nabízíme jako doplňkovou službu za cenu 399 Kč vč. DPH. Je potřeba si ji dopředu objednat telefonicky nebo napsat do poznámky v online objednávce. Jak se v zimě správně starat o klimatizaci?

Ani v zimním období byste neměli podceňovat správou funkci klimatizace. Proto vám současně také doporučujeme provést dezinfekci autoklimatizace a výměnu pylového filtru. Pravidelná dezinfekce je velmi důležitá a předejdete tím mnohem nákladnějším opravám nebo dokonce zdravotním problémům. 

Objednávka na servis online >     Kontakty na servis >