Akční model Kia Sportage se zvýhodněním až 140 000 Kč

Využijte časově omezené akce a pořiďte si nový akční model KIA SPORTAGE.KIA uvádí akční model SPORTAGE v limitované edici

s bohatou výbavou v hodnotě 25 000 Kč  zdarma

Oblíbené SUV Kia Sportage je nyní dostupnější než kdy předtím. Kromě novinky XCeed přichází také model Sportage v limitované edici 75 s extra výbavou. Tato edice vychází z výbavy Exclusive a navíc obsahuje: Full LED přední světlomety, přední parkovací senzory, přední a zadní ochranné lišty ve stříbrné barvě (skid plates jako u GT Line), zatmavená okna zadních dveří a víka zavazadelníku, kryty zpětných zrcátek v leskle stříbrné - příslušenství, ozdobné lišty dveři v leskle stříbrné - příslušenství, ozdobná lišta pátých dveří v leskle stříbrné - příslušenství, Logo 75. Výše uvedená výbava je tedy pro Vás zdarma.

CENOVÉ ZVÝHODNĚNÍ AŽ 140 000 Kč:

  • akční sleva 70 000 Kč
  • výkupní bonus za váš starý vůz 30 000 Kč
  • dodatečný bonus při financování s Kia Select 15 000 Kč
  • výbava akčního modelu limitované edice v hodnotě 25 000 Kč zdarma (navíc oproti výbavě Exclusive)

Více o modelu >   Nabídka financování Kia Select >   Domluvit testovací jízdu >

Samozřejmostí je bezkonkurenční záruka 7 let/150 000 km, kterou Kia nabízí jako jediný výrobce v Evropě. Novou definicí kvality ručíme za to, že Vám Vaše Kia bude poskytovat výjimečné zážitky každý den. Nabídka je určena pro individuální zákazníky - spotřebitele na nákup jednoho vozu. Podmínky pro firmy a podnikatele žádejte u našich prodejců Kia. Vyobrazení vozu je pouze ilustrativní a může obsahovat doplňkovou výbavu. Pro bližší informace nás kontaktujte. Nabídka platí do 31. 10. 2019.

Kia Sportage zvýhodnění

Pardubice Dubina

Jakub Janda

Bc. Jakub Janda

vedoucí prodeje vozů

jakub.janda@autocentrum.cz