Aktuální informace o provozu našich poboček

Věnujte, prosím, pozornost důležité informaci k aktuálnímu provozu.

Vážení zákazníci,
v návaznosti na nová mimořádná opatření přijatá vládou ČR ze dne 21. 10. 2020 jsme nuceni do 3. listopadu 2020 uzavřít autosalony na všech našich pobočkách, resp. vyhrazené prostory určené pro prodej vozů. Zcela respektujeme a chceme dodržovat nařízení, které má za účelem hlavně ochránit zdraví nás všech.

 ! PRODEJ VOZŮ ONLINE ! 

V případě převzetí vašeho nového vozu můžete volat svému prodejci. Ostatní naši prodejci však nadále fungují online, mohou vám zaslat nabídky na nákup nového vozu včetně návrhu financování či pojistky. Vše tak můžete s našimi prodejci vyřídit z pohodlí domova prostřednictvím e-mailu či telefonu. 

Kontakty na naše prodejce zde >


! SERVIS VOZŮ A PRODEJ DÍLŮ NEPŘERUŠEN !

Rádi bychom vás informovali, že servisní služby zůstávají nadále v provozu. Snažíme se však předcházet dlouhému osobnímu kontaktu, a tak žádáme všechny zákazníky, aby se na servis objednávali prostřednictvím online kontaktního formuláře nebo na bezplatné lince. Pracovní doba našich servisů se nemění. Před návštěvou servisu předem kontaktujte naše techniky nebo volejte na bezplatné linky.

Pardubice - Dubina tel: 800 400 466
Pardubice - Hradecká tel: 800 404 030
Hradec Králové - Bratří Štefanů tel: 800 400 477
Hradec Králové - Brněnská tel: 800 400 467

Kontakty na servisní techniky zde >

Přezouváme na zimu

V období od 1. listopadu do 31. března zimní pneumatiky předepsané legislativou. Je povinné mít zimní pneumatiky na úsecích označených značkou povinná zimní výbava nebo v případě, že se na vozovce nachází souvislá vrstva sněhu, led nebo námraza, nebo lze vzhledem k povětrnostním podmínkám předpokládat, že se na pozemní komunikaci během jízdy může vyskytovat souvislá vrstva sněhu, led nebo námraza. Zákonem předepsaná minimální hloubka dezénu u zimních pneumatik je čtyři milimetry. Nachystejte se na zimu včas.

Na všech našich provozovnách jsou k dispozici dezinfekce a rukavice pro Vaši potřebu.
Omluvte nás, ale ruku si s Vámi momentálně z bezpečnostních důvodů nepodáme. Pokud je to možné, doporučujeme strávit dobu čekání mimo showroom. Čekací zóny není možné aktuálně využívat.

Při návštěve našich servisů dodržujte následující hygienická pravidla:

1)  mějte zakrytá ústa a nos rouškou

2) dodržujte bezpečné rozestupy 2 metry

3) vstupujte maximálně ve dvou osobách