Aktuální informace o provozu: Servisy a prodejny náhradních dílů otevřeny

Aktuální informace o provozu: Servisy a prodejny náhradních dílů otevřeny

Vážení zákazníci,

naše pobočky jsou nyní otevřeny pro zákazníky servisu, lakovny, klempírny a prodeje dílů a příslušenství. 

Dle usnesení vlády budeme od 10. května opět fungovat v plně otevřeném režimu prodeje a servisu, tzn. otevíráme i úseky prodeje vozů takže po dlouhé době budeme moci přivítat na našich autosalonech také zájemce o nový vůz. 
 

PRODEJ VOZŮ ONLINE

Od 10. května otevíráme showroomy 

Prodej vozů zůstává ve stejném režimu jako doposud. V případě převzetí vašeho nového vozu můžete volat svému prodejci. Ostatní naši prodejci však nadále fungují online, mohou vám zaslat nabídky na nákup nového vozu včetně návrhu financování či pojistky. Vše tak můžete s našimi prodejci vyřídit z pohodlí domova prostřednictvím e-mailu či telefonu. Od 10. května nás opět můžete přijít osobně navštívit na našich autosalonech. 

Kontakty na naše prodejce >


SERVIS VOZŮ A PRODEJ DÍLŮ OTEVŘENY ZÁKAZNÍKŮM

Servisní služby opět fungují v plně otevřeném režimu příjmu ve standardní otevírací době. Příjem vozidel probíhá ve vnitřních prostorách včetně prodeje náhradních dílů a příslušenství bez předchozí on-line objednávky. Snažíme se však i přesto dodržovat zvýšená hygienická opatření a předcházet dlouhému osobnímu kontaktu. Žádáme všechny zákazníky, aby se na servis objednávali předem prostřednictvím online kontaktního formuláře nebo na bezplatné lince. 

BARTH PNEUSERVIS

K 1. dubnu končí povinnost mít obuté na voze zimní pneumatiky při nepříznivých klimatických podmínkách. Proto je nejvyšší čas přezout na letní. Zároveň jsou v platnosti jarní servisní akce od značek, které zahrnují sezonní servisní prohlídku vozu za akční cenu. Zjistěte více informací o akčních nabídkách servisu.

Pardubice - Dubina tel: 800 400 466
Pardubice - Hradecká tel: 800 404 030
Hradec Králové - Bratří Štefanů tel: 800 400 477
Hradec Králové - Brněnská tel: 800 400 467

Kontakty na servisní techniky >

Při návštěvě našich servisů máte u vchodu k dispozici dezinfekční gel, dodržujte následující hygienická pravidla:

1)  mějte zakrytá ústa a nos respirátorem

2) dodržujte bezpečné rozestupy 2 metry


Děkujeme za pochopení.