Audi A4 v limitované edici zmizí než řeknete padesát

Audi A4 v limitované edici zmizí než řeknete padesát

Pospěšte si do Autocentra BARTH! Využijte podzimní limitovanou nabídku a vstupte do světa velkorysého komfortu Audi.

PODZIMNÍ LIMITOVANÁ NABÍDKA AUDI A4 ZA VÝJIMEČNOU CENU

  • Časově omezená nabídka do konce října

  • Jen 50 vozů řady Audi A4 včetně akčního paketu Gravity

  • Na přání možnost výběru motorizace, karoserie a rozšíření výbavy

Pouze vy a dalších 49 řidičů může získat klíčky od nového Audi A4 Limuzína za výjimečnou cenu. Štěstí přeje připraveným – a v případě aktuální limitované podzimní nabídky značky Audi také rychlým. U našich prodejců Audi je totiž k dispozici zvýhodněná edice pouhých 50 vozů Audi A4 Limuzína 35 TFSI s akčním paketem Gravity, které lze pořídit již za 639 900 Kč bez DPH. Akce platí na vozy objednané do konce října, nebo do vyprodání zásob.  

AUDI A4 LIMUZÍNA JE ZTĚLESNĚNÍM SPORTOVNOSTI

Více o modelu >      Domluvit předváděcí jízdu >       Na operák od 8.285 Kč bez DPH měsíčně >Audi pozimní nabídka A4

Limuzína Audi A4 nabízí dokonalé propojení elegance a sportovnosti. Aktuální model se nedávno dočkal významných vylepšení v podobě nové karoserie, ještě sportovnějšího designu a vzdušnějšího interiéru. Akční model A4 Limuzína za 639 900 Kč má pod kapotou zážehový motor 2,0 litru o výkonu 110 kW (150 k) ve spojení se 7stupňovou automatickou převodovkou S tronic. Standardní výbava zahrnuje mimo jiné 16“ kola z lehké slitiny, elektromechanickou parkovací brzdu, informační a zábavní systém MMI rádio plus, kůží obšitý multifunkční tříramenný volant, tempomat, senzor světla a deště pro automatické ovládání světlometů a stěračů, jakož i elektricky nastavitelná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka. Řidič si může optimalizovat nastavení vozu voličem jízdních režimů Audi drive select podle svých preferencí nebo aktuálních provozních podmínek. Oblast asistenčních systémů a konektivity je zastoupena například službami Audi connect safety & service a asistenty Audi parking system plus či Audi pre sense city. 

Sériovou výbavu výrazně zvýhodněného modelu rozšiřuje akční paket Gravity s vybranými prvky výbavy na přání, které posouvají bezpečnost a komfort cestování na ještě vyšší úroveň. K pohodlí cestujících přispívá automatická třízónová klimatizace, komfortní středová opěrka a vyhřívání sedadel vpředu. Díky přístupovému systému Audi advanced key může řidič odemknout vůz a spustit motor, aniž by musel hledat klíček. Zásadním faktorem pro bezpečné a komfortní cestování za tmy je dokonalé osvětlení vozovky a snadné ovládání světlometů. Proto je akční model Audi A4 Limuzína vybaven vyspělými světlomety LED ve spojení s asistentem pro automatické ovládání dálkových světel. Poslední součástí paketu Gravity je Hold assist. Tento asistent dohlédne na to, aby se vůz dal po zastavení ve svahu do pohybu až v okamžiku, kdy řidič sešlápne pedál plynu.

Nevyhovuje vám výbava nebo motorizace této nabídky?

Nabídka 50 vozů z limitované série není omezená motorizací, karosářským provedením nebo výbavou, případné konfigurace na přání Vám zkalkulují naši prodejci Audi na vyžádání. Vztahuje se také na verze A4 allroad, S4 a RS4. Změna konfigurace vozu se promítne do výsledné ceny. Nabídka je určena pro fyzické a právnické podnikatelské subjekty.

V případě financování vozu formou operativního leasingu cena začíná na 8.285 Kč bez DPH měsíčně.

Neváhejte a obraťte se na naše autorizované prodejce Audi - nabídka je omezená na 50 vozů a rychle mizí.

Hradec Králové - Bratří Štefanů 985

Tomáš Kraus

Bc. Tomáš Kraus

prodejce vozů

tomas.kraus@autocentrum.cz