Audi Perfection: Limitovaná edice modelů Audi A4 a Audi A5

Vstupte snadno do prémiového světa vozů Audi.

Audi Perfection je nová limitovaná edice modelů Audi A4 a Audi A5, v níž se zrcadlí neutuchající touha značky se čtyřmi kruhy po dokonalosti. Čeští zákazníci si nyní mohou všechny karosářské verze modelů Audi A4 a Audi A5 s výjimkou sportovních verzí S, supersportovních variant RS a modelu Audi A4 allroad pořídit v ještě atraktivnější podobě za mimořádně výhodné ceny. 


Audi Perfection: Bohatě vybavené modely Audi A4 a Audi A5 za mimořádně výhodné ceny

Limitovaná edice Audi Perfection zahrnuje všechny karosářské varianty kromě modelů S, RS a Audi A4 allroad

„Modely Audi se snaží maximálně vyjít vstříc požadavkům náročných klientů a v případě zcela nové limitované edice Audi Perfection pro modely Audi A4 a Audi A5 to přinášíme za mimořádně výhodných podmínek,“ říká Marcel Archleb, vedoucí divize Audi společnosti Porsche Česká republika. „Limitované edici Audi Perfection jsme dali do vínku oblíbený sportovní styl výbavové linie S line a interiérového paketu S line, který umocňuje sofistikovaný prémiový charakter obou modelů Audi A4 a Audi A5. K tomu jsme přidali balíček nejoblíbenější výbavy v podobě paketu Gravity a velmi atraktivní vzhled, který zaručuje výbava Competition plus.“

Seznamte se s Audi Perfection - prémiovými modely s rozšířenou výbavou S line a mimořádně výhodnou cenou

  • Audi A4 Limuzína S line 35 TFSI 110 kW 7st. Stronic za akční cenu 709.900Kč bez DPH

  • A4 Avant S line 35 TFSI 110 kW 7st. Stronic za akční cenu 749.900Kč bez DPH

  • A5 Sportback S line 35 TFSI 110 kW 7st. Stronic za akční cenu 878.900Kč bez DPH

Úspěšné modely Audi A4 Limuzína, Audi A4 Avant, Audi A5 Coupé, Audi A5 Cabriolet a Audi A5 Sportback lze nyní objednávat v mimořádně výhodné speciální edici Audi Perfection. Sériová výbava edice Audi Perfection zahrnuje bez příplatku prvky výbavové linie S line a interiérový paket S line, jehož součástí jsou sportovní sedadla vpředu čalouněná kombinací tkaniny z mikrovlákna Dinamica a kůže. Příjemnou sportovní atmosféru v interiéru završují ozdobné prvky z broušeného hliníku. Stejně jako u všech modelů Audi nabízených na českém trhu nechybí ani prodloužená tovární záruka na 4 rok / 120 000 kilometrů.

Jejich sériová výbava zahrnuje také paket Gravity.

Co nabízí paket Gravity?

Paket Gravity pro modely Audi A4 Limuzína a Audi A4 Avant obsahuje Audi Hold assist, asistenční paket City, komfortní loketní opěrku vpředu, komfortní třízónovou automatickou klimatizaci a komfortní klíč. 

Paket Gravity rozšiřuje výbavu modelu Audi A5 Sportback o komfortní třízónovou automatickou klimatizaci, komfortní paket pro sedadla, komfortní bezklíčkový přístupový systém a paket asistenčních systémů Tour. 

Nabídka Audi Perfection je platná do konce roku 2023 a lze pro ní využít také výhodné značkové financování Audi Financial Services včetně operativního leasingu Audi now. Nabídku operativního leasingu najdete na webu BARTH-OPERAK.cz

Pokud máte zájem o modely v rámci akční nabídky Audi Perfection, obraťte se na naše prodejce. 

Hradec Králové - Bratří Štefanů 985

Tomáš Kraus

Bc. Tomáš Kraus, DiS.

prodejce vozů

tomas.kraus@autocentrum.cz