Audi STK Service: ZDARMA, RYCHLE, BEZ STAROSTÍ

Využijte svůj náskok díky Audi - i při zákonné technické kontrole. V našem autorizovaném servisu Audi nabízíme provedení pravidelné technické kontroly na STK ZDARMA.

Musíte se svým vozem na povinnou technickou kontrolu? Náš autorizovaný servis Audi nabízí opět něco navíc. Pokud u nás necháte svůj vůz připravit pro technickou kontrolu, včetně měření emisí, my Vám samotné provedení technické kontroly v nezávislé STK nebudeme účtovat.

OBJEDNAT VŮZ NA SERVIS ONLINE

Technická kontrola ZDARMA není jediná výhoda, kterou Vám autorizovaný servis Audi nabízí: 

  • Pouze autorizovaný servis Vám garantuje použití originálních dílů za nejvýhodnější ceny a vysoce kvalifikovaný tým profesionálů. Samozřejmostí je u nás dvouletá záruka na díly i práci.
  • Příprava vozu, včetně případných oprav či výměna dílů za úhradu probíhá za naprosto férových podmínek: vždy Vám nabídneme nejvýhodnější řešení a transparentní vyúčtování s osobním vysvětlením každé položky u Vašeho vozidla, případně na zvedacím zařízení před příjmem zakázky i při zpětném předání vozidla.
  • Máme pro Vás připravenu možnost tzv. chytrých oprav s výrazně nižšími náklady.
  • Jedině 100% péče profesionálů Audi je zárukou, že si Váš vůz udržuje svou hodnotu a kvalitu.

Těšíme se na Vás na pobočce Audi v Hradci Králové a věříme, že naše nová služba bude dalším krokem pro Váš bezstarostný život s Audi.

Jovan Vasić

Jovan Vasić

vedoucí servisních služeb

jovan.vasic@autocentrum.cz