Honda Civic s bonusem až 60.000 Kč

Honda Civic s bonusem až 60.000 Kč

CIVIC COMFORT S VÝKONEM 129 HP JIŽ ZA 449 900 KČ

Bonus pro zákazníka 20 000 - 60 000 Kč 

  • Navíc sleva 20 000 Kč na vybrané příslušenství! Platí pro sadu Orange Line nebo Black line v hodnotě 45 000 Kč, resp. 40 000 Kč. Sady lze nainstalovat na všechny výbavy s motorizací 1.0 VTEC TURBO a na 1.5 VTEC TURBO ve výbavě Prestige.
  • Bonus 60 000 Kč platí pro motorizaci o výkonu 129 k.
  • Bonus 20 000 Kč platí pro motorizaci o výkonu 182 k.

COMFORT

♦ 16" kola z lehkých slitin ♦ Dálkově ovládané centrální zamykání ♦ Textilní interiér ♦ Spínač ekonomického režimu ECON ♦ Systém pro zmírnění následků nehody ♦ Varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu ♦ Systém pro udržování v jízdním pruhu ♦ Inteligentní omezovač rychlosti ♦ Inteligentní adaptivní tempomat ♦ Systém pro zmírnění rizika vyjetí z komunikace ♦ Systém rozpoznávání dopravních značek ♦ Aktivní elektrický posilovač řízení ♦ Elektrická parkovací brzda s asistentem pro rozjezd v kopci ♦ Systém start-stop ♦ Automatická klimatizace ♦ Automatické spínaní světel při setmění ♦ Výškově a podélně nastavitelný volant ♦ Elektricky ovládaná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka ♦ Vyhřívaná přední sedadla ♦ Modré podsvícení ukazatelů ♦ Autorádio s 5'' monochromatickým displejem ♦ USB / AUX vstup (kompatibilní s přehrávači iPod)† ♦ 8 reproduktorů ♦ Ovládání autorádia na volantu ♦ Bluetooth Hands Free* ♦ Černá maska vozu ♦ Halogenové světlomety ♦ LED světla pro denní svícení ♦ Automatické časové spínání světlometů (funkce „Coming/Leaving Home“)

Akční ceník Civic    Domluvit předváděcí jízdu    Skladové vozy Honda

VŮZ STVOŘENÝ PRO ŘIDIČE

Nový Civic 5D s novým designem a konstrukčním provedením je ztělesněním našeho inovativního přístupu. Výsledkem je vůz s jedinečnou osobností a sportovním duchem. Vůz, který je radost řídit, vůz elegantní, pohodlný a sofistikovaný. Ale hlavně je to vůz postavený kolem jednoho zásadního článku. Kolem vás.

 

ELEGANTNÍ A SPORTOVNÍ

Vůz stvořený pro skutečný svět. Model Honda Civic byl uvnitř i vně přehodnocen a přepracován. Byl stvořen, abyste jej řídili, ale dokáže toho ještě mnohem víc. Umí být flexibilní a změní se podle vašich potřeb. Snadno se přizpůsobí, aby byl přesně takový, jaký jej chcete mít.

HNACÍ SÍLA

Zcela přepracovaný model s motory nové generace vám poskytne dokonalou kontrolu.
Pětidveřový model Civic se může pochlubit lehčím, tužším podvozkem, který zaručuje podmanivou jízdu. Vybrat si můžete ze dvou přeplňovaných motorů. Oba jsou k dispozici s manuální 6stupňovou nebo automatickou 7stupňovou převodovkou CVT.

NAŠE MOTORY NOVÉ GENERACE

Zkonstruovali jsme dva nové přeplňované motory, které dodávají našemu nejnovějšímu modelu Civic výkon a hospodárnost odpovídající jeho vzhledu. Na výběr máte 
mezi silným motorem 1.5 VTEC TURBO s výkonem 182 k nebo hospodárným motorem 1.0 VTEC TURBO s výkonem 129 k. Oba disponují technologií Earth Dreams Technology
zajišťující dokonalou rovnováhu výkonu a hospodárnosti. Tyto nové motory mohou být doplněny 6stupňovou manuální převodovkou nebo plynule řadící novou utomatickou
převodovkou CVT.
 

STAŇTE SE SOUČÁSTÍ VOZU

Díky ergonomické poloze za volantem a novému posilovači řízení nabízí model Civic vynikající zpětnou vazbu i ovladatelnost a zajišťuje tak poutavý zážitek z jízdy. Rovněž zavěšení bylo voleno s ohledem na dynamické jízdní vlastnosti a zahrnuje nezávislé víceprvkové zavěšení kol na zadní nápravě a zavěšení využívající vzpěry MacPherson vpředu. Všechny aspekty vozidla jsme podrobili revizi a zkonstruovali nový lehký rám z vysokopevnostních materiálů, který nám umožnil ušetřit důležité kilogramy a současně dosáhnout vyšší tuhosti karoserie, která modelu Civic zajišťuje agilitu. Všechny tyto prvky jsou voleny tak, aby společně tvořily vůz, který považujeme za dosud nejvyspělejší a nejsportovnější model Civic.

 

PRVOTŘÍDNÍ PROSTOR

Chtěli jsme vytvořit vůz pro skutečný život. Vůz, který bude patřit k nejprostornějším ve své třídě a bude natolik flexibilní, aby obstál ve všech oblastech každodenního života. Model Civic je vybaven celou řadou důmyslných prvků, jako jsou široké dveře zavazadlového prostoru usnadňující nakládání a vykládání, mnohostranně využitelná sklopná 
zadní sedadla dělená v poměru 60:40 nebo chytrý oboustranný kryt zavazadlového prostoru, s nímž lze manipulovat jednou rukou.

 

DOKONALÉ PŘIZPŮSOBENÍ

Pokud rádi žijete naplno, pak vás jistě zajímá, jak všechny činnosti ideálně skloubit. Bez ohledu na to do jaké činnosti se pustíte, nebudete mít žádný problém vše naložit do svého nového vozu Civic.

VYSOKÁ KVALITA A ŠPIČKOVÉ TECHNOLOGIE

Dopřejte si komfort a kvalitu v podobě měkkých materiálů a špičkových detailů. Do výbavy jsme zahrnuli řadu užitečných technologií, například náš nový chytrý multimediální LCD displej* Honda CONNECT se 7" dotykovou obrazovkou, dvouzónovou klimatizaci, vyhřívaná přední a zadní sedadla** a novou elektrickou parkovací brzdu, aby každá cesta byla zase o něco příjemnější.

VÁŠ PROSTOR

Jakmile usednete do anatomicky tvarovaných sedadel, uvědomíte si, jak prostorným vozem nový Civic je. Široká palubní deska, jednoduché, na řidiče orientované ovládací prvky a vynikající výhled z vozu všemi směry jsou charakteristické vlastnosti pro tento vůz. Z délky vozu čiší klid a prostor a vy si tak můžete jízdu patřičně užít.

NOVÝ CIVIC SPORT

Díky své agresivně vyhlížející karoserii se dvěma koncovkami výfuku uprostřed vyzařuje nový Civic Sport výkon a eleganci při jízdě, ale také, když právě stojí na
parkovišti. Jeho aerodynamický tvar ve spojení s úchvatnými zadními světly a střešním spoilerem doplňují jeho úžasný vzhled. Sport je jedním ze tří stupňů výbavy dostupných v kombinaci s motorem 1.5 VTEC TURBO a doplňuje jej vyšší stupeň výbavy Sport Plus a rovněž Prestige s luxusním koženým čalouněním. Za výraznou černou maskou vozu a výkonnými LED světlomety se skrývá náš nový 182k motor 1.5 VTEC TURBO, který vás o svém vysokém výkonu přesvědčí při každém stlačení plynového pedálu. Sportovní prvky nalezneme také v interiéru v podobě atraktivních designových detailů, jako jsou hliníkové pedály, červené podsvícení přístrojů, kožený volant a doplňky se vzhledem uhlíkových vláken. Vše bylo navrženo s cílem zvýšit vám adrenalin při každé vaší cestě.

HONDA CONNECT

Model Civic je vybaven multimediálním LCD displejem Honda CONNECT* nové generace se 7" obrazovkou, digitálním rádiem DAB, technologií Apple CarPlay® a Android Auto™ **. Předinstalované internetové rádio AHA™ vám umožní poslech oblíbené hudby, podcastů a zpravodajských relací. S multimediálním displejem Honda CONNECT zůstanete v kontaktu se vším, co máte v životě rádi, například oblíbenou hudbou a přáteli. Vše zajistí jeden centrální dotykový displej.

 

BEZPEČNOST NA PRVNÍM MÍSTĚ

Naším cílem je zajistit vám bezpečí. Proto jsme u nového modelu Civic použili celou řadu chytrých technických prvků. Detekce objektů v mrtvém úhlu* Tato funkce, díky které jsou změny jízdních pruhů a předjíždění bezpečnější, vás varuje rozsvícením výstražné kontrolky ve vnějším zrcátku, pokud zjistí ve vašem mrtvém úhlu jiná vozidla. Asistent při couvání z parkovacího místa* Asistent při couvání z parkovacího místa detekuje během couvání vozidla přibližující se z obou stran a varuje řidiče před hrozícím nebezpečím. Stabilizační systém Stabilizační systém s kontrolou trakce monitoruje trakci a vypočítává přesné hodnoty výkonu a brzdné síly potřebné k lepší ovladatelnosti při zrychlování, brzdění nebo projíždění zatáček. Systém sledování tlaku v pneumatikách Systém výstrahy poklesu tlaku v pneumatikách vás upozorní, pokud nemáte v pneumatikách správný tlak. Může vás například předem upozornit na pomalý únik vzduchu. Technologie nárazové kompatibility Struktura karoserie využívající technologii nárazové kompatibility umožňuje rozdělit energii při čelním nárazu rovnoměrněji na celé vozidlo a pomáhá tak chránit cestující. Hlavové opěrky na předních sedadlech s ochranou proti poranění krční páteře V případě nárazu tyto přední hlavové opěrky ve spojení s 3bodovými bezpečnostními pásy a nouzovými blokovacími navíječi pomáhají zajistit bezpečnost a ochranu cestujících a snižují riziko poranění krční páteře.