Jarní servis pro vozy CUPRA

Využijte jarní servisní nabídky.

PŘIPRAVENI NA JARO?

DOPŘEJTE VAŠEMU VOZU POTŘEBNOU PÉČI V AUTORIZOVANÉM SERVISU CUPRA

Najdete nás v Pardubicích na Dubině.

Navštivte autorizovaný servis CUPRA, kde se o váš vůz dokonale postarají proškolení technici a připraví ho na celou sezonu. S naším originálním servisem a službami CUPRA dodáváme vašemu vozu ten nejvyšší standard. 

Online objednávka na servis >Naše vášeň pro řemeslo a detail se dokonale odráží v každé ze služeb a příslušenství, které nabízíme, a zdůrazňuje jedinečnou osobnost našich vozů, které jsou sportovní a elegantní. Naším cílem je, abyste jako majitel vozu CUPRA pocítil naši péči v každém detailu a mohl se tak soustředit pouze na dokonalý zážitek z jízdy vaším vozem.

SPRÁVNÉ OBUTÍ NA JARO

Dopřejte sobě a svému vozu bezpečí, kvalitu a nevšední design. Vydejte se na cesty s originálními koly CUPRA, která se vyznačují vysokou kvalitou, mimořádnou životností a bezpečností. Vyberte si z široké nabídky rozměrů, designů a barevných tónů. V našem autorizovaném servisu CUPRA vám zajistíme kompletní pneuservis vašeho vozu. U nás máte jistotu, že dostanete správné pneumatiky, vhodné přímo pro váš vůz. A vaše opotřebované pneumatiky ekologicky zlikvidujeme.

STÍRÁTKA S BONUSEM

Při zakoupení sady originálních nebo Economy stírátek získáte jako bonus 1 litr koncentrátu pro přípravu letní směsi do ostřikovačů za 1 Kč. Podmínkou je montáž stírátek v našem servisu. 

Nabídka je platná od 21. 3. 2023 do 21. 6. 2023.

Na Vaši návštěvu se těší tým servisních poradců značky CUPRA.

CUPRA Service Pardubice - Dubina

David Štěrovský

David Štěrovský

servisní poradce

david.sterovsky@autocentrum.cz

Vendula  Drašarová

Vendula Drašarová

servisní poradce

vendula.drasarova@autocentrum.cz

Kamil Němec

Kamil Němec

vedoucí servisu VW, AUDI, SEAT a CUPRA

kamil.nemec@autocentrum.cz