Jarní servisní nabídka pro vozy Volkswagen

Jarní servisní nabídka pro vozy Volkswagen

Užijte si jarní období naplno s nabídkou, která vám dokonale sedne. Platí do 21.6.2023.

Seznamte se s akční servisní nabídkou pro osobní a užitkové vozy Volkswagen

Vybavte se v našem servisu Volkswagen letními pneumatikami s bezplatnou PneuGarancí a využijte naši Top nabídku Originálního příslušenství Volkswagen®, výhodných servisních úkonů s Originálními díly Volkswagen® a jarní servisní prohlídky Vašeho vozu. Máme pro Vás připravené vše důležité na jarní a letní cestování. Hodil by se vám např. střešní nosič na jízdní kolo, který disponuje inovativním otočným knoflíkem pro řádné zajištění? Je testován podle přísných norem Volkswagen a nabízíme ho za 6.416 Kč vč. DPH.

MyCard věrnostní program

Přezouváte zodpovědně každou sezónu? S placenou verzí zákaznické karty MyCard Service+ získáváte 2x ročně výměnu kompletních kol a další výhody.

Objevte nový program plný výhod, který je určen pro majitele vozů Volkswagen (fyzické osoby). Mít svou MyCard se vyplatí ať si vyberete bezplatnou verzi Service nebo zvolíte rozšířeno předplacenou verzi Service+ za 1.990 Kč ročně (vč. DPH), která umožňuje další výhody jako např. výměnu kompletních kol včetně vyvážení za 1 Kč. Chcete využívat tento benefitní program? Registrujte se ještě dnes a zvolte si Autocentrum BARTH a.s. jako domovský servis, s kterým získáte ještě další bonusy.

 Chci se registrovat do programu MyCard >

Služby Volkswagen Pneuservis

Náš Volkswagen Pneuservis poskytuje kompletní péči o pneumatiky. Poradíme a namontujeme nejvhodnější pneumatiky s 3letou PneuGarancí pro váš vůz. Nabízíme také jejich uskladnění, očištění, vyvážení a zdarma ekologickou recyklaci opotřebovaných pneumatik.
Volkswagen Pneuservis je All inclusive služba pro vás.

Sezonní prohlídka vozu za 299 Kč   

V našem autorizovném servisu Volkswagen v Pardubicích nebo Hradci Králové zajistíme prohlídku vozu za akční cenu. Body prohlídky níže.

Rezervovat termín servisu online >                                                         jarní servisní prohlídka Volkswagen

Kompletní sezonní nabídku pro vozy Volkswagen najdete v odkazu níže.

AKČNÍ LETÁK VOLKSWAGEN  >         

 Nabídka platí pro všechny vozy Volkswagen do 21. 6. 2023.

Chcete objednat váš vůz na jarní servisní prohlídku? Kontaktujte nás na našich pobočkách nebo se objednejte ONLINE.

Pardubice - Dubina   Hradec Králové - Bratří Štefanů