MOJE GARÁŽ:  Nová aplikace na našem webu

MOJE GARÁŽ: Nová aplikace na našem webu

Ukládejte a porovnávejte si vybrané vozy na webu do virtuální garáže.

MOJE GARÁŽ

Pomáháme vám vybrat si ten pravý vůz podle vašich představ

Na našem webu jsme spustili novou funkci "Moje Garáž", která vám má posloužit jako online pomocník a porovnávač vozů z naší nabídky skladových vozů. Do webové aplikace Moje Garáž se stačí zaregistrovat a pak už můžete využívat veškeré výhody. Vyzkoušejte to sami.

Proč se registrovat?

Abychom vám ulehčili hledání a výběr vašeho vozu, v garáži budete mít přehled o oblíbených vozech, můžete si ukládat všechna vybraná skladová vozidla a dělat mezi nimi porovnání v cenách, výbavách, výkonu apod.

Výhody registrace:

  • ukládání oblíbených vozů z našeho webu
  • porovnávání vozů dle různých parametrů
  • možnost exportovat všechna vozidla v Garáži do PDF

JAK NA TO?

1) Registrace ZDARMA

Ikonu "Moje Garáž" naleznete na homepage v levém spodním rohu. Abyste si mohli vozy ukládat, při první návštěvě vyplňte registrační formulář. Při každé další návštěvě se již stačí přihlásit pod přihlašovacím e-mailem a heslem, které jste zadali při registraci. 

REGISTROVAT

2) Zaparkovat do garáže

Z naší nabídky skladových vozů si můžete vozy ukládat do své garáže. Stačí v kartě vozu kliknout na "Zaparkovat do garáže".

3) Porovnávání vozů

Do seznamu vašich oblíbených vozů si v garáži můžete libovolně přidávat a odebírat vozy a dělat mezi nimi porovnání dle různých parametrů, které jsou v náhledu níže. Stejně tak si můžete aktuální vozy zaparkované v garáži uložit do PDF.

Věříme, že "Moji Garáž" uvítáte, a že ji budete hojně využívat. Za případné podněty k dalšímu vylepšení vám předem děkujeme.

REGISTROVAT