PNEUSERVIS: Výměna a nákup nových pneumatik

Chcete ušetřit a zbavit se starostí o pneumatiky? Nechte si u nás pneumatiky vyměnit, umýt a uskladnit.

 

BARTH PNEUSERVIS

Po horkém létě se kvapem blíží zima a s tím i přezouvání letních pneumatik za zimní. Nezapomeňte, že v České republice jsou v období od 1. listopadu do 31. března zimní pneumatiky předepsané legislativou. Je povinné mít zimní pneumatiky na úsecích označených značkou povinná zimní výbava nebo v případě, že se na vozovce nachází souvislá vrstva sněhu, led nebo námraza, nebo lze vzhledem k povětrnostním podmínkám předpokládat, že se na pozemní komunikaci během jízdy může vyskytovat souvislá vrstva sněhu, led nebo námraza. Zákonem předepsaná minimální hloubka dezénu u zimních pneumatik je 4 milimetry. Na našich provozovnách pro Vás opět máme připravené akční ceny vybraných zimních pneumatik a servisní akce pro Vaše vozy. 

Pneumatiky si u nás můžete nechat přezout, uskladnit i umýt. Mytí pneumatik se provádí na švédském stroji Drester Turbo Wash 3000 / 5000. Stroj je určen pro mytí pneumatik osobních vozů namontovaných na disku. K čištění dochází účinkem granulátu a nepěnivého mycího prostředku.

OBJEDNAT SE NA SERVIS >>

Exkluzivní individuální nabídka kompletních kol a pneumatik

Hledáte pneumatiky? Neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám doporučíme a vytvoříme individuální nabídku přímo na míru. Kompletní kola a pneumatiky máme vždy nové a dle výrobce řádně skladované. Pro zákazníky ŠKODA jsme připravili při nákupu nových letních kompletů tříletou pneugaranci, která se pro případ neopravitelného poškození pneumatiky postará o krytí vzniklé škody.

MONTÁŽ ZDARMA při nákupu kompletů

  • Při nákupu celých kompletů nabízíme montáž zcela zdarma
  • Při nákupu 4 pneumatik máte jejich montáž za akční cenu 249 Kč bez DPH

PNEUHOTEL...

... i vaše pneumatiky si zaslouží pohodlí

Pro naše zákazníky jsme s ohledem na velkou poptávku minulých sezón rozšířili na všech provozovnách prostory pro uskladňování nepoužívaných sezónních pneumatik. Vaše uskladňované komplety mohou být pro zachování delší životnosti a vzhledu umyté na speciálním švédském stroji Drester Turbo Wash 3000 / 5000.

Neváhejte nás kontaktovat pro vytvoření individuální nabídky:

Těšíme se na setkání s Vámi v našich pobočkách v Pardubicích a Hradci Králové.