Připravte svůj vůz KIA na zimu jen za 599 Kč

Připravte se na období dlouhých zimních nocí a nepříznivých povětrnostních podmínek. Poctivou přípravou vozu eliminujete případná rizika. Autorizovaný servis zachová jeho vysokou spolehlivost, ekonomiku provozu a hlavně Vaše bezpečí.

Počasí se rychle zhoršuje, proto se ujistěte v rámci pravidelné sezónní prohlídky, že je vaše Kia ve špičkovém stavu a zima vás nezaskočí . Naši odborníci zkontrolují auto od stěračů po brzdy a světlomety. Protože když bude bezpečná vaše Kia, budete v bezpečí i vy na zimních cestách.

 

SEZONNÍ PROHLÍDKA PŘED ZIMOU ZA 599 Kč vč. DPH při uplatnění voucheru

Nechte si včas zkontrolovat vůz v našem autorizovaném servisu Kia v Pardubicích, abyste v pohodě zvládli jakékoliv zimní počasí. Převezměte kontrolu nad zimou díky originálním dílům a příslušenství Kia. Uplatněte proto svůj poukaz a využijte speciální časově omezenou nabídku zimní zdravotní prohlídky Kia. Stačí si na webu kia.cz stáhnout voucher a poté navštívit náš autorizovaný servis Kia v Pardubicích na Dubině.

Sezónní servisní prohlídka obsahuje kontrolu následujících položek:

  • světla a žárovky
  • kapaliny - od nemrznoucí směsi až po motorový olej
  • stěrače
  • akumulátor
  • stav pneumatik
  • brzdové kotouče a destičky

 Objednat vůz na servis ONLINE >

Užijte si zimní radovánky s originálními díly Kia se slevou 30%

V rámci této akční nabídky můžete využít také slevu 30 % na vybrané zimní příslušenství nebo 30 % slevu na novou startovací baterii Kia, stěrače nebo prémiové vzduchové filtry. Nyní navíc s tříletou zárukou na veškeré originální příslušenství.
Ve slevě pořídíte např. praktický střešní nosič a držák lyží, gumové podložky na podlahu nebo do zavazadlového prostoru. Stačí si na webu kia.cz stáhnout voucher a poté navštívit náš autorizovaný servis Kia v Pardubicích na Dubině.

Akce platí od 2.10. do 31.12.2023

Pro více informací neváhejte kontaktovat naše servisní poradce Kia v Pardubicích na Dubině:

Ondra Kaltoun

Ondra Kaltoun

vedoucí servisu KIA

ondrej.kaltoun@autocentrum.cz

Denisa Motejlková

Denisa Motejlková

servisní poradce

denisa.motejlkova@autocentrum.cz