Sezonní servisní nabídka Audi: Jaro volá, pojďte ven.

Sezonní servisní nabídka Audi: Jaro volá, pojďte ven.

Využijte jarní servisní akce pro vozy Audi.

Jarní servis připraví vůz Audi na novou motoristickou sezónu


Po zimě si váš vůz Audi zaslouží jarní očistný proces. Do nových zážitků plných slunce, tepla a dlouhých dní můžete vyrazit vybaveni Audi originálním příslušenstvím za výhodnější ceny. Rozpočet umí ušetřit také nová Audi MyCard a přezutí na letní pneumatiky usnadní Audi Pneuservis.

„Zimu máme pomalu, ale jistě za sebou, jarní teploty a delší dny přímo lákají k výletům ven,“ říká Jan Špinar, vedoucí divize After Sales společnosti Porsche Česká republika. „V době pandemických omezení jsme mohli plně docenit, jak je naše vlastní auto důležité. Nyní mu to můžete oplatit špičkovou péčí autorizovaných servisů Audi, které si na jaro připravily atraktivní nabídku nebo nový program výhod Audi MyCard,“ dodává Jan Špinar.

Audi originální příslušenství pro vaše auto, kolo nebo třeba psa

Příroda? Cyklistika? Pes? Pro Audi originální příslušenství není nic problém. Kdo chce ušetřit, odveze kolo na střeše – i s příčníky se s rezervou vejde do 13 tisíc korun. Lepší je ale zvolit nosič dvou kol na tažné zařízení za zvýhodněných 18 170 korun. Instalace je komfortnější a provoz bezpečnější. Při svých výletech se jen neradi vzdáváme blízkých, mezi něž patří také psi. Abyste si zadní sedačky neumazali od zablácených tlapek a chlupů vašich věrných společníků, poslouží ochranná deka – za 4 190 korun perfektně padne a ještě vypadá dobře. K tomu bezpečnostní popruh pro psa a jde se. Využít ho totiž můžete i jako postroj, protože je polstrovaný a má také reflexní prvky. Chránit je potřeba i zavazadelník: obložením a také rohoží na nakládací hranu. Investovaných1 540 Kč vám později ušetří spoustu nervů a hlavně lak.
Jaro je také časem přezouvání na letní pneumatiky, Audi Pneuservis nemůže opomenout ani tuto klíčovou záležitost. Špičkové vlastnosti, bezpečnost a komfort za vyšších teplot zaručí kvalitní letní pneumatiky Audi Original nebo ty od renomovaných výrobců například Continental či Hankook. Od komplexních služeb Audi Pneuservis můžete očekávat prohlídku stavu kol a pneumatik včetně hloubky dezénu, kontrolu tlaku, umytí a uskladnění. Audi Pneuservis se postará i o ekologickou likvidaci ojetých pneumatika jejich recyklaci. A výměnu si po zimě zaslouží také stírátka – jako bonus k nim dostanete 1 litr letního koncentrátu za korunu.

Otevřít akční leták Audi >

Nová karta Audi MyCard nabízí spoustu výhod

Bonusy nešetří ani nová zákaznická karta Audi MyCard. Volit lze buď bezplatnou verzi MyCard Service s 15% slevou na originální díly a přípravou na STK nebo rozšířenou MyCard Service+. „Za roční poplatek 1 990 korun vám u participujících partnerů Audi provedou dvakrát ročně výměnu kol, vymění brzdovou kapalinu nebo přední stírátka a ještě k tomu získáte 10% slevu na Audi originální příslušenství včetně kompletních kol, což se už opravdu vyplatí,“ dodává Jan Špinar.

Chci Audi MyCard >

Kontaktujte naše servisní poradce nebo se objednejte online.

Hradec Králové - Bratří Štefanů 985

Jovan Vasić

Jovan Vasić

vedoucí servisních služeb

jovan.vasic@autocentrum.cz