Současná opatření a aktuální informace o provozu

Věnujte, prosím, pozornost důležité informaci o provozu našich poboček.

Vážení zákazníci,

v souvislosti s USNESENÍ VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY ze dne 15. března 2020 č. 215 o přijetí krizového opatření jsme nuceni zavřít všechny naše pobočky. Zcela respektujeme a chceme dodržovat nařízení, které má za účelem hlavně ochránit zdraví nás všech, tedy to nejdůležitější, co máme. → SERVIS VOZŮ NEPŘERUŠEN ←

SERVISNÍ SLUŽBY NA VŠECH POBOČKÁCH ZŮSTÁVAJÍ NADÁLE V PROVOZU!

Snažíme se však předcházet dlouhému osobnímu kontaktu, a tak žádáme všechny zákazníky, aby se na servis objednávali prostřednictvím online kontaktního formuláře nebo na bezplatné lince. Pracovní doba našeho servisního týmu se do odvolání mění takto: Po - Pá od 7:00 do 16:00 hod. Před návštěvou servisu předem kontaktujte naše techniky nebo volejte na bezplatné linky. Z bezpečnostních důvodů probíhá převzetí vozu venku, naši technici jsou samozřejmě vybaveni rouškou a rukavicemi.

PŘEZOUVÁME NA LÉTO

K 1. dubnu končí povinnost mít obuté na voze zimní pneumatiky při nepříznivých klimatických podmínkách. Pokud tedy ještě nemáte přezuto, tak neváhejte a rezervujte si termín. Naše kapacity jsou dostačující. Nabízíme také výhodné uskladnění zimních pneumatik v našich pneuhotelech. Zároveň pro Vás máme připravené akční ceny vybraných letních pneumatik a odstartovali jsme také jarní servisní akce, v rámci kterých provedeme servisní kontrolu vozu. Nepodceňujte pravidelnou kontrolu vozu po zimě a přijeďte včas do našich servisů, které jsou otevřené. Jsme vám k dispozici, abychom zajistili vaši mobilitu i v těchto mimořádných podmínkách.

Více o servisních akcích zde > 

Pardubice - Dubina tel: 800 400 466
Pardubice - Hradecká tel: 800 404 030
Hradec Králové - Bratří Štefanů tel: 800 400 477
Hradec Králové - Brněnská tel: 800 400 467

Kontakty na servisní techniky zde >→ PRODEJ VOZŮ ONLINE S DORUČENÍM VOZU DOMŮ ZDARMA PO CELÉ ČESKÉ REPUBLICE ←

Naši prodejci nadále fungují online, mohou vám zaslat nabídky na nákup nového vozu včetně návrhu financování. Vše tak můžete s našimi prodejci vyřídit z pohodlí domova prostřednictvím e-mailu či telefonu. Novinkou je doručení vozu zdarma po celé ČR až k vám domů!

Kontakty na naše prodejce zde >

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na níže uvedených telefonních číslech:
1) v případě dotazů ohledně jednotlivých značek můžete volat na pevné linky recepcí jednotlivých značek
2) v případě dotazů ohledně nákupu nebo servisu Vašeho vozu můžete kontaktovat svého kontaktního pracovníka na jeho telefonním čísle
3) využít můžete také naši bezplatnou linku: 800 400 466, kde Vám dáme veškeré informace nebo najdeme řešení

Situace se stále vyvíjí a není jednoduchá pro nikoho z nás. Prosíme všechny zákazníky o dodržování základních hygienických opatření. Chráníte tím nejen sebe, ale i naše zaměstnance. Další informace budeme komunikovat prostřednictvím našich sociálních sítí a webových stránek. Věříme, že tuto nelehkou dobu všichni zvládneme ve zdraví a brzy se vše vrátí do normálního stavu a my se s Vámi opět budeme moci potkat na našich provozovnách.