Vybrané modely SEAT s cenovým zvýhodněním až 35.000 Kč

Nezmeškejte cenové zvýhodnění, které platí pouze do konce srpna 2019.

Mimořádná časově limitovaná nabídka 

SEAT Alhambra, Leon a Tarraco se slevou až 35.000 Kč

Vybrané modely vozů SEAT nyní můžete pořídit výhodněji, pouze do konce srpna získáte cenové zvýhodnění až 35.000 Kč vč. DPH. Této akční nabídky mohou využít jak soukromé osoby tak firmy. 


SEAT ALHAMBRA

Zvýhodnění 20.000 Kč vč. DPH

Cestujte první třídou. Nadstandardní sériová výbava obsahuje vše, co na vašich cestách potřebujete. Navigaci, třízónovou klimatizaci, asistenta pro udržování v jízdním pruhu či hlídání mrtvého úhlu a mnoho dalšího. Královský prostor až pro 7 osob je samozřejmostí. Jedinečné MPV SEAT Alhambra bylo navrženo tak, aby ostatní modely ve své třídě přečnívalo. Dojem mimořádného vnitřního prostoru a důsledného zaměření na rodinu však není u tak dokonalého vozu jedinou předností. 

 Zjistit více o modelu >   Chci předváděcí jízdu > seat alhambra zvýhodnění


SEAT LEON

Zvýhodnění 20.000 Kč vč. DPH

Se SEAT Leon si užíváte přítomnosti. V jednom balíčku se snoubí moderní ikonický design společně s vysokou kvalitou a úžasnou ergonomií jak uvnitř tak venku. SEAT se stará také o životní prostředí, je výkonný a zároveň eco-friendly. Díky kombinaci nových úsporných motorů s nízkou úrovní emisních zplodin a nízké spotřeby se z každé vaší cesty stane potěšení i pro vaši peněženku. Nic to ovšem nemění na skvělém výkonu, který nový Leon dokáže poskytnout.

Zjistit více o modelu >   Chci předváděcí jízdu >


SEAT TARRACO

Zvýhodnění 35.000 Kč vč. DPH

Nový SEAT Tarraco nabízí více stylu, více prostoru a více zážitků. Inovativním designem, nejmodernějšími technologiemi, obrovským prostorem, nadstandardním komfortem a vynikajícími jízdními vlastnostmi předčí vaše očekávání. I díky pohonu všech kol si užijete v bezpečí každou cestu. Ať už vyrazíte za dobrodružstvím do přírody nebo na každodenní cestu do práce. Tak vyrazte, život nečeká.

Zjistit více o modelu >   Chci předváděcí jízdu >seat tarraco zvýhodnění


Více informací vám rádi poskytnou naši prodejci vozů SEAT. Kontaktujte nás.

Pardubice - Dubina

Martina Jakešová

Martina Jakešová

prodejce vozů

martina.jakesova@autocentrum.cz