Optima

Optima

Technická data  Skladové vozy  Konfigurátor

Symbol elegance

Zcela nová Kia Optima čtvrté generace, se chlubí novou moderní karoserií, smělým interiérem nabízejícím více místa pro celou posádku a plejádou nových technologií. Nový model nabízí vyšší úroveň kultivovanosti a lepší jízdní chování i ovladatelnost než předchozí generace, avšak při zachování sportovního image, díky kterému se Optima stala jedním z celosvětově nejprodávanějších modelů značky Kia. 

Evoluční design

Nová Optima si díky evolučním změnám designu drží roli průkopníka. Globální návrhářské týmy automobilky Kia usilovaly u nového sedanu Optima o maximálně vyvážené provedení exteriéru. Zcela nová Kia Optima si zachovala typicky atletický charakter, kterým si tento model vydobyl všeobecnou oblibu, avšak současně i směle vykročila vpřed, aby přilákala zájemce hledající něco neotřelého. Nová Optima, která vznikla pod dozorem Petera Schreyera, prezidenta a vedoucího návrháře společnosti Kia Motors, je nyní ještě nápadnější než v minulých generacích. Pyšní se moderními detaily karoserie, ostrými vnějšími křivkami i záhyby a prodlouženou siluetou.

Kultivovaný interiér pyšnící se modernějším provedením a vyšší kvalitou

Interiér prémiového sedanu se inspiroval dalšími globálními modely značky a přináší luxusnější charakter s vyšším zaměřením na řidiče, včetně nových funkcí a technologií typických spíše pro vozy spadající o třídu výše. Nová kabina byla zpracována až s pedantskou pečlivostí, čímž se nový model posouvá o velký kus kupředu. Interiér sedanu překvapí čistším a jednotnějším designem než u předchozí generace. Přístrojová deska klade vyšší důraz na horizontální rovinu a navazuje na širší středovou konzolu, což evokuje intenzivnější dojem z celkové vnitřní prostornosti.


Technická data  Skladové vozy  Konfigurátor

Domluvit předvádějící jízdu

Pokud máte zájem o nezávaznou předváděcí jízdu, dejte nám vědět a my vás obratem velmi rádi kontaktujeme a požadovaný model předvedeme

nebo