ASTRA Sport Tourer

Opel ASTRA Sport Tourer

Katalog   Technické údaje   Ceník   Skladové vozy   

REFERENCE NĚMECKÉHO INŽENÝRSTVÍ.

Astra Hatchback a Sports Tourer jsou více než jen vlajkovými loděmi v kompaktní třídě. Oba modely jsou mistrovským kouskem německého inženýrství a ikonou designu. 
Astra v sobě spojuje prvky známé z prémiových vozidel, sportovní ovládání a perfektní konektivitu. Je měřítkem ve třídě kompaktních vozidel. Díky prvotřídním inovacím, mezi které patří přední světlomety IntelliLux LED® Matrix a automatický tempomat, má Astra velmi jasné argumenty, jak si vás získat.

NÁSLEDUJE TOUHU.

Výjimečné vozy si žádají výrazný design. Astra toto splňuje z každého úhlu pohledu. Pokud máte rádi krásné věci, zamilujete si její křivky.

Král komfortu.

Astra Sports Tourer kombinuje sportovní vzhled a eleganci. Díky velkému zavazadlovému prostoru a prémiovým prvkům je Astra Sports Tourer na špičce své kategorie.

VYLEPŠETE SI DEN. KAŽDÝ DEN.

Užijte si prvotřídní prvky výbavy, mezi které patří i funkce masáže a ventilace sedadel. Doplňují je velmi štědré rozměry vnitřního prostoru vozu a stylové úrovně výbavy.

  • Nejhezčí interiér v segmentu okamžitě poznáte
  • Luxusní materiály jsou doplněny krásnými barvami
  • Přední sedadla AGR2 jsou ideální volbou na dlouhé cesty
  • Ambientní osvětlení interiéru3 přidává na prémiové atmosféře
  • Interiér Astry je tišší a větší než kdykoli předtím
Marek Mielcarek

Marek Mielcarek

vedoucí prodeje vozů Opel

marek.mielcarek@autocentrum.cz

Domluvit předvádějící jízdu

Pokud máte zájem o nezávaznou předváděcí jízdu, dejte nám vědět a my vás obratem velmi rádi kontaktujeme a požadovaný model předvedeme

nebo