CASCADA

Opel CASCADA

Katalog   Technické údaje   Ceník   Skladové vozy   

MÓDA JE DOČASNÁ. STYL JE TRVALÝ.

Opel Cascada přepisuje zavedená pravidla ve své třídě vozů. Na první pohled vás zaujmou jeho úchvatné linie. Perfektní kontury jsou vyvážeností klasického designu a elegance. Luxusní interiér však promluví ještě výrazněji. I pro znalce v oboru kabrioletů bude interiér tohoto čtyřmístného vozu skvělý, díky kvalitě použitých materiálů a prvotřídní kvalitě zpracování. Dalším překvapením bude skvělá střecha. Většina kabrioletů je použitelná jen v létě. Cascada vás však ochrání i před sněhem a deštěm. Rychle skládací střecha udělá z jízdy v každém ročním období nepřekonatelný zážitek. Od svěžího vánku v létě, po podzimní ostřejší vítr. Užijte si všechna čtyři roční období v naprostém klidu.

ÚPLNĚ NOVÝ, ALE JIŽ NYNÍ NADČASOVÝ.

Cascada je jedním z nejkrásnějších vozů, které jsme kdy vytvořili. Díky svému atletickému profilu, jistému postoji a rozeznatelným 3D zadním světlometům, je tento vůz nepřehlédnutelný – ať jej potkáte na silnici, nebo bude jen stát před vaším domem. Tato moderní klasika vás zaujme z každého úhlu.

VYBERTE SI SVOJE ROČNÍ OBDOBÍ.

Když máte kabriolet s tou správnou střechou, je každé roční období vhodné pro projížďku. A střecha vozu Cascada disponuje nejlepší technologií ve své třídě. Za pouhých 17 vteřin se dokáže sklopit do zavazadlového prostoru a za dalších 19 vteřin vrátit zpátky nad vaši hlavu. To vše až do rychlosti 50 km/h.

 

Marek Mielcarek

Marek Mielcarek

vedoucí prodeje vozů Opel

marek.mielcarek@autocentrum.cz

Domluvit předvádějící jízdu

Pokud máte zájem o nezávaznou předváděcí jízdu, dejte nám vědět a my vás obratem velmi rádi kontaktujeme a požadovaný model předvedeme

nebo

Další/Podobné modely