Opel MOKKA X

Katalog   Technické údaje   Ceník   Skladové vozy   

JE TO VÁŠ ŽIVOT, ŘIĎTE JEJ.

Otevřete dveře vozu Mokka X a vše je před vámi: eXtra bezpečnost, eXtra konektivita, eXtra pocit SUV díky vyššímu posezu a lepšímu výhledu. Na dálnicích, ve městech nebo mimo silnice, Mokka X vám přináší průlomové inovace a prvky luxusních vozů SUV.

INOVACE VOZŮ PRÉMIOVÉ TŘÍDY.

Pod odolnou karoserií Mokky X se skrývají prvotřídní technologie. Zde jsou některé hlavní prvky: 1. Adaptivní přední světlomety LED. Vaše světlomety se automaticky nastaví do jednoho z 9 možných režimů pro optimální výhled. Strana 13. 2. Opel Eye. Náš inteligentní bezpečnostní systém zvyšuje bezpečnost a upozorní vás na případná nebezpečí. Strana 15. 3. Projekce na čelní okno RLAD. Reflektivní LED displej ukazuje varovné ikony ve vašem zorném poli, pokud se nebezpečně blížíte k vozidlu před vámi. Strana 15. 4. Inteligentní pohon všech kol 4x4. Automaticky maximalizuje trakci pro nejlepší možné ovládání vozu i v obtížných podmínkách. Strana 10. 5. IntelliLink. Supermoderní infozábavní systém a AM/FM rádio integrují vaše digitální zařízení přes Apple CarPlay™ nebo Android Auto™. Strana 19. 6. Ergonomická sedadla Active 1 . Výsuvné prodloužení sedáku a nastavitelná bederní opěrka vám umožní pohodlnější jízdu a uleví zádům. Strany 26 a 27.

PRÉMIOVÝ DESIGN.

Mokka X přináší prémiový design do kategorie městských SUV vozů. Kompaktní konstrukce a výrazné svalnaté linie přilákají pohledy ve městě. Zvýšená světlá výška a velké ráfky z lehkých slitin poukážou na schopnosti vozu v terénu. 1. Něco eXtra. Výjimečné prvky jsou označeny X. 2. Připravena k akci. Sportovní střešní ližiny ještě více zvýrazňují off-road design. 3. Pusťte svět dovnitř. Velká prosklená střecha na přání umocňuje dojem velkého vnitřního prostoru.

OPRAVDOVÁ KVALITA VYCHÁZÍ ZEVNITŘ.

Prémiový interiér Mokky X nabízí perfektní pohodlí a inovativní prvky nejlepšího SUV ve své třídě. Zvýšená světlá výška také zaručuje vyšší posez a tedy lepší rozhled pro cestující.

  • Řada odkládacích prostor se postará o vaše věci
  • Panely s měkkou strukturou1 zvyšují kvalitu zpracování
  • Vyšší posez zajišťuje lepší výhled
  1. Vše je jasné. Přehledné uspořádání prvků středového panelu a 8˝ obrazovka na přání zajišťují snadné ovládání.
  2. Barevný informační displej. Opravdová Mokka X, informace se řidiči zobrazují přehledně a výrazně.
  3. Vyrobeno s péčí. Prošívání palubní desky1 je příkladem kvality i v těch nejmenších detailech.
Marek Mielcarek

Marek Mielcarek

vedoucí prodeje vozů Opel

marek.mielcarek@autocentrum.cz

Domluvit předvádějící jízdu

Pokud máte zájem o nezávaznou předváděcí jízdu, dejte nám vědět a my vás obratem velmi rádi kontaktujeme a požadovaný model předvedeme

nebo