31 dní PEUGEOT PROFESSIONAL

Rozjeďte své podnikání v rámci akce 31 dní Peugeot pro profesionály. Celý měsíc od 1. do 31. 10. máte jedinečnou možnost pořídit si užitkový vůz Peugeot Boxer s užitečným objemem 13 m3 již za 474 000 Kč s kompletním servisem a údržbou, včetně výměny opotřebovaných dílů, práce i nadstandardních asistenčních služeb, až na 3 roky zdarma.

Navíc využijte bohaté nabídky skladových vozů, které můžete fi nancovat exkluzivním úvěrem jen se 4,5% úrokem. Navštivte nejbližšího autorizovaného prodejce a vyberte si svůj Peugeot, nejprodávanější značku užitkových vozů v České republice v letech 2017 a 2018.

Využijte akce 31 dní Peugeot Professional!

Peugeot Partner

S kompletním servisem na 3 roky zdarma a cenové zvýhodnění až 168 100 Kč bez DPH! Jen do konce října. Rozměry vozu s délkou 4,40 m u verze L1 garantují optimalizovanou délku ložné plochy 1,81 m a dokonale odpovídají standardu segmentu. Tato délka umožňuje naložit dvě europalety o kapacitě od 3,30 m3 do 3,80 m3 podle zvolené verze. Ukázka: součástí povinné výbavy je síť zabraňující posunu nákladu otvorem pro přepravu dlouhých předmětů k řidiči.

Peugeot-partner

 Zjistit více o modelu  Domluvit si testovací jízdu

Peugeot Expert

S kompletním servisem na 3 roky zdarma a cenové zvýhodnění až 230 100 Kč bez DPH. Jen do konce října. S výbavou Moduwork vám nový PEUGEOT Expert otevírá nové možnosti uspořádání interiéru vozu. Neobsazené sedadlo spolujezdce můžete v případě potřeby přiklopit směrem nahoru, čímž získáte další přepravní prostor s rovnou podlahou. A pokud potřebujete převážet dlouhé předměty, stačí otevřít otvor v přepážce a rázem máte k dispozici úložnou plochu o délce až 4 m. 

Peugeot furgon

 Zjistit více o modelu Domluvit si testovací jízdu

Peugeot Boxer

S kompletním servisem na 3 roky zdarma a cenové zvýhodnění až 377 900 Kč bez DPH. Jen do konce října. Nakládání a vykládání přepravovaného nákladu vám výrazně ulehčí výška nákladové hrany, která se pohybuje v rozmezí od 493 do 602 mm a je jedna z nejnižších na trhu. S příplatkovým pneumatickým odpružením můžete výšku hrany upravit o 14 cm. Otevírání zadních dveří vozu PEUGEOT Boxer, v úhlu 96° až 270°, usnadňuje manipulaci s nákladem. Rozměrné zadní křídlové dveře měří na výšku až 2,03 m a umožňují vám bez omezení využít i rekordní užitečnou šířku 1422 mm

Peugeot boxer

 Zjistit více o modelu Domluvit si testovací jízdu

 

Další nabídka akčních vozů Peugeot Professional 

Peugeot-professionalPeugeot-professionalPeugeot-professional

Užitkové vozy skladem 

Pro více nformací kontaktuje naše prodejce:

Petr Jičínský

Petr Jičínský

vedoucí prodeje vozů Peugeot

petr.jicinsky@autocentrum.cz

Petr Kolbaba

Petr Kolbaba

prodejce vozů PEUGEOT PROFESSIONAL

ppc.prodej@autocentrum.cz