Octavia RS

Octavia RS

ŠKODA Octavia RS 245: Sportovní vrchol značky

OCTAVIA RS 245 je nový sportovně laděný vrchol modelové řady. Výkon přeplňovaného motoru 2,0 TSI vzrostl na 180 kW (245 k), nejvyšší rychlost 250 km/h, zrychlení z 0 na 100 km/h za 6,6 s. Připoutejte se, prosím, přijíždí nejsilnější ŠKODA OCTAVIA v historii. Nová ŠKODA OCTAVIA RS 245 má výkon 180 kW (245 k) – to je o 11 kW (15 k) více než měla dosud nejsilnější verze RS 230. Zákazník může volit mezi šestistupňovou manuální převodovkou nebo novou sedmistupňovou dvouspojkovou převodovkou. Motor a inovativní technika podvozku včetně elektrohydraulicky ovládané uzávěrky předního diferenciálu (VAQ) zaručují skvělý zážitek z jízdy. Jak je obvyklé, nabízí interiér i zavazadlový prostor dostatek místa. Kromě toho jsou i pro verzi ŠKODA OCTAVIA RS 245 v nabídce nejnovější asistenční systémy.

ŠKODA Octavia

ŠKODA OCTAVIA RS 245 je nositelem nové tváře značky se zvláštními sportovními detaily. Zcela nová příď se širokou maskou chladiče a širokými otvory pro vstup chladicího vzduchu s voštinovou strukturou v nově tvarovaném nárazníku propůjčují vozu ŠKODA OCTAVIA RS 245 maskulinní a dynamický vzhled. Jak žebra masky chladiče, tak i její rámeček jsou provedeny v lesklém černém laku. Nově strukturované světlomety krystalického vzhledu jsou sériově vybaveny Full-LED technologií a funkcí adaptivních světlometů AFS. Také mlhové světlomety, zadní skupinová světla a osvětlení registrační značky jsou provedeny v krystalické optice a vybaveny prvky LED.
 
Díky sportovními podvozku je světlá výška vozu ŠKODA OCTAVIA RS 245 oproti běžným modelům této modelové řady o 14 milimetrů nižší. Rozchod kol zadní nápravy je o 38 milimetrů širší než u předchozí verze. Sériová kola z lehkých slitin v černém designu jsou devatenáctipalcová. Součástí sériové výbavy je i stabilizační program ESC se sportovním režimem a elektrohydraulicky ovládaný samosvorný přední diferenciál VAQ. Tato funkce diferenciálu umožňuje mimořádně dynamickou akceleraci při výjezdu ze zatáčky.
 
ŠKODA OCTAVIA RS 245 překypuje emocemi a dynamikou. Ve třídě kompaktních vozů nabízí sportovně a zároveň prakticky zaměřeným řidičům vynikající poměr ceny a výkonu. 

 

Domluvit předvádějící jízdu

Pokud máte zájem o nezávaznou předváděcí jízdu, dejte nám vědět a my vás obratem velmi rádi kontaktujeme a požadovaný model předvedeme

nebo