A1 Sportback

A1 Sportback

Technická data  Skladové vozy  Ceník originálního příslušenství

Audi A1 Sportback

Je velkorysé, sportovní a rozhodně zapůsobí na emoce.

Nové Audi A1 Sportback představuje ideálního partnera pro městský životní styl. Druhá generace úspěšného kompaktního Audi A1 Sportback na první pohled zaujme výrazným maskulinním designem a již ikonickými prvky odkazujícími na legendární vozy Audi. Sportovní interiér, který nenechá nikoho chladným, lze přizpůsobit na míru Vašim individuálním potřebám. Veškeré ovládací prvky a na přání dostupný dotykový displej rozhraní MMI touch jsou maximálně orientované na řidiče a umocňují v kabině charakter kokpitu. Mimo to je nové A1 Sportback vybaveno prvotřídními informačními a jízdními asistenčními systémy, a navíc nabízí optimální propojení s digitálním světem.

Vůz pro řidiče individualisty

Designový jazyk nového Audi A1 Sportback podtrhují laky z pestré nabídky tvořené deseti odstíny. Střecha nového Audi A1 Sportback je od A-sloupku až po střešní spoiler na přání k dispozici v kontrastním barevném provedení. V kontrastním barevném provedení jsou k dispozici také kryty vnějších zpětných zrcátek, přední spoiler a boční lišty.

Výrazně mužná tvář

Atraktivní přídi nového Audi A1 Sportback dominuje široká a hluboká maska chladiče Singleframe společně s výraznými otvory sání vzduchu. Součástí na přání dostupných kompletních LED světlometů jsou světla pro denní svícení s nápaditou grafikou, která byla inspirována křídlovými profily tzv. hydrofoilů využívaných v jachtingu. Hluboký soustředěný pohled světlometů doplněný malými kosočtverečnými segmenty podtrhuje sportovní vzhled vozu.  

Plná konektivita a zvuk jako v koncertní síni

Nové Audi A1 Sportback je připraveno na digitální budoucnost. Dokonce již v jeho standardní výbavě najdete plně digitální přístrojovou desku s vysokým rozlišením a úhlopříčkou 10,25" a multifunkční kožený volant. Na přání je k dispozici přístrojová deska Audi virtual cockpit, která bude ve Vašem zorném poli zobrazovat rozmanité a komplexní informace například ve formě animované navigační mapy a grafiky vztahující se k určitým asistenčním systémům řidiče. Milovníci hudby a vynikající akustiky budou nadšeni z příjmu digitálního rozhlasového vysílání a především z prémiového audiosystému Bang & Olufsen.

Audi A1 Sportback interiér

Více prostoru a vyšší komfort

Nové Audi A1 Sportback nabízí výrazně větší prostor, se kterým je spojen vyšší komfort řidiče, předního spolujezdce i cestujících na zadních sedadlech. Celková délka nového Audi A1 Sportback narostla o znatelných 56 mm až na 4,03 m. Šířka 1,74 metrů se v podstatě nezměnila a výška nové generace vozu nyní dosahuje pouhých 1,41 m - včetně antény 1,43 m. Objem zavazadlového prostoru se zvětšil o 65 litrů, což znamená, že za normálních okolností nabízí kapacitu 335 litrů, která se po sklopení opěradel zadních sedadel vyšplhá při naložení po strop až na 1 090 litrů. Práh zavazadlového prostoru ve výšce 67 cm je z hlediska nakládání příjemně nízký. Nové Audi A1 Sportback lze objednávat od léta 2018, přičemž bude na evropský trh distribuováno od podzimu roku 2018.

Audi A1 Sportback prostor

 

Technická data  Skladové vozy  Ceník originálního příslušenství

Domluvit předvádějící jízdu

Pokud máte zájem o nezávaznou předváděcí jízdu, dejte nám vědět a my vás obratem velmi rádi kontaktujeme a požadovaný model předvedeme

nebo