Pomoc při nehodě - lakovna a klempírna

Rezervujte si termín v naší lakovně ON-LINE

Pardubice – Lakovna a klempírna

46 46 45 145

Hradec Králové – Lakovna a klempírna

49 49 45 313

Nonstop odtahová služba

605 205 205

Jak Vám můžeme pomoci?

Certifikovaná lakovna a klempírna

Potřebujete pomoc při nehodě? Hledáte někoho, kdo poskytuje profesionální služby a můžete se na něj kdykoliv spolehnout?
Naši specialisté oprav po nehodách jsou Vám plně k dispozici při příjmu na lakovnu i klempírnu. Nabízíme kvalitní certifikované služby. Najdete nás v Pardubicích a Hradci Králové.

Naše služby aneb Garance kvality

Veškeré klempířské práce jsou prováděné na kvalitních rovnacích rámech KOREK. Lakování provádíme v lakovacích kabinách WOLF TAIFUNO vybavenými MULTI-AIR-Systémem a při práci používáme osvědčený lakýrnický materiál SPIES-HECKER. Svým klientům a jejich vozům poskytujeme moderní zázemí, nejnovější technologie, profesionální přístup a odborně vyškolený personál. Díky všem těmto aspektům šetříme čas opravy i náklady.
Jsme autorizovaným servisem vozů značek Volkswagen, Škoda, Audi, SEAT, Kia, Peugeot, Citroën, Opel, FIAT, CUPRA a zároveň jsme smluvním partnerem nejvýznamnějších pojišťoven. Všichni naši lakýrníci a klempíři jsou pravidelně školeni přímo u výrobce. Garantujeme kvalitu oprav certifikací ISO 9001:2000.

Které služby u nás najdete?

  • Opravy a lakování vozů všech značek
  • Ochranné nástřiky a konzervace
  • Lakování ekologickými barvami
  • Namíchání odstínů všech barev vozů
  • Oživení a ošetření laku
  • Poskytujeme náhradní vozy při opravě, abyste byli stále mobilní
  • V případě nehody a nutnosti vyřídit pojistnou událost – veškeré náležitosti vyřídíme za Vás

Online objednávka do servisu

Nemáte čas odvézt svůj vůz do servisu?

Nevadí. U nás v Autocentru BARTH poskytujeme zákazníkům službu vyzvednutí. Pokud musí Váš automobil do servisu, vyzvedneme jej přímo u Vás doma nebo kdekoliv jinde, třeba pod okny Vaší kanceláře. BARTH pick-up SERVIS Vám nabízí také náhradní vozy pro případ, kdy potřebujete být stále mobilní.