Co znamená program "Specialista oprav po nehodách"?

Co znamená program "Specialista oprav po nehodách"?

Naše provozovny v Pardubicích a v Hradci Králové jsou certifikovány jako „Specialista oprav po nehodách“.

SEZNAMTE SE

Specialista oprav po nehodách je projekt společnosti Porsche Česká republika s.r.o. (importér vozů Volkswagen, Audi a SEAT) a společnosti ŠKODA AUTO a.s., jehož cílem je především zaručit zákazníkům odbornou opravu vozidel ŠKODA, Volkswagen, Audi a SEAT po nehodě. Naše společnost jako autorizovaný servisní partner participující na tomto projektu má za povinnost plnit veškeré podmínky projektu. Dodržování podmínek participujících servisních partnerů je kontrolováno při pravidelných auditech, stejně tak probíhají namátkové kontroly v průběhu roku. Měli jste dopravní nehodu? Pamatujte na to, že nesprávná oprava havarovaného vozidla může být pro vás do budoucna velkým bezpečnostním rizikem. I po nehodě vám zajistíme garanci výrobce a zachováme bezpečnost i cenu vašeho vozidla na nejvyšší možné míře. Stačí jediné, obraťte se na profesionály, Specialisty oprav po nehodách.

Certifikát Specialista oprav po nehodách zde

Moderní automobily používají nové technologie a celou řadu prvků zvyšujících bezpečnost posádky ve vozidle. Aktivní prvky bezpečnosti, jako jsou např. ABS, ESP, asistenční systémy atd., napomáhají předejít a zabránit dopravní nehodě. Robustní karoserie tvořena z vysokopevnostní oceli, bezpečnostní pásy, soustava airbagů a další prvky pasivní bezpečnosti pomáhají snížit riziko poranění a chrání posádku v případě nehody. 

Ani vozidla vybavena veškerými prvky aktivní bezpečnosti nedokážou ve všech případech zabránit dopravní nehodě a vozidlo musí být po nehodě opraveno.

Následná oprava karoserie vyžaduje speciální technologie a dílenské vybavení, originální díly, výrobcem předepsaný postup opravy a odborně vyškolený personál. Aby byla zaručena nadále 100% bezpečnost opravovaného vozidla, je nutné všechny uvedené aspekty dodržet.

Neodborně provedená oprava nemusí být na první pohled patrná, může mít však fatální následky při následné nehodě. Nedostatečná tuhost a špatné deformační chování karoserie, nefunkční nebo špatně fungující prvky aktivní a pasivní bezpečnosti mohou mít negativní vliv na zdraví posádky ve vozidle končící trvalými následky nebo dokonce i smrtí.

Co pro vás uděláme jako Specialista oprav po nehodách?

Specialista oprav po nehodách

Podmínky projektu

Kompetence

Specialista oprav po nehodách opravuje odborně, dle výrobcem definovaných opravárenských a technologických postupů a s požadovaným nejmodernějším dílenským vybavením.

Originál

Při opravě vašeho vozidla jsou používány výhradně nové Originální díly Volkswagen®, výrobcem schválené laky a spotřební materiál. Originální díly jsou výrobcem testovány v nejnáročnějších podmínkách a pod přísným dozorem. Pouze ty zaručí 100% kvalitu opravy a bezpečnost vozidla.

Školení

Oprava vašeho vozidla bude provedena speciálně proškoleným a kvalifikovaným personálem. Pouze tak může být zaručena odborně provedená oprava.

Pomoc

Servisní partneři jsou připraveni vám pomoci 24 hodin denně, na místě nebo pomocí odtahové služby. Díky náhradním vozům vám zajistí nepřetržitou mobilitu. Podpora při vyřizování pojistné události a při jednání s pojišťovnou je naprostou samozřejmostí. Ušetříte tak čas a vyhnete se nepříjemnostem.

Uchování hodnoty

Na vašem vozidle bude po opravě zachována nejvyšší možná hodnota. Vždy se používají výhradně nové originální díly.

Záruka

Vše zůstane zachováno: 2letá zákonná záruka, 12letá záruka proti prorezavění (nebo dle záruky poskytnuté výrobcem) a záruka mobility.

Výhody pro vás

  • Odborně opravené vozidlo po nehodě dle předpisů výrobce
  • Užití výhradně nových Originálních dílů Volkswagen®
  • 100% bezpečné vozidlo jako před nehodou
  • Zkrácení doby opravy díky zrychlenému procesu likvidace pojistné události
  • Transparentní účtování faktur
  • 12letá záruka proti prorezavění (nebo dle záruky poskytnuté výrobcem)

 

Pro více informací kontaktujte naše specialisty oprav po nehodách.

Pardubice - Hůrka  Hradec Králové - Brněnská