Díly a příslušenství

Rádi se o Vás postaráme na jedné z našich poboček v Pardubicích nebo Hradci Králové.

Navštivte nás nebo kontaktujte náš tým

Pardubice - Dubina

731 422 998

Pardubice – Hradecká

778 779 975

Hradec Králové – Brněnská

737 230 555

Hradec Králové – Bratří Štefanů

773 759 465

Napište nám, co poptáváte

položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Podívejte se na nejnovější aktuality z oblasti dílů a příslušenství

Nabízíme našim zákazníkům kompletní sortiment originálních dílů a příslušenství pro vozy Volkswagen, SEAT, Audi, ŠKODA, Peugeot, Opel, Citroën, FIAT a Kia. Velkoodběratelům (nezávislé dílny, majitelé vozových parků) poskytujeme odstupňované slevy dle obratu po individuální dohodě v rámci programu NORA centrum.

Náhradní díly

Námi prodávané originální díly jsou totožné s montovanými při sériové výrobě. Díky tomu získáte výrobek, který prošel nejen všemi inovacemi, ale i testy a zkouškami kterými jsou díly pro použití v sériové výrobě podrobovány. Jedině tak může být zaručen bezchybný provoz vozidla a dlouhodobá životnost jednotlivých komponentů. Díky velikosti našeho skladu, můžeme většinu požadavků vyřídit ihned nebo nejpozději do 24 hodin.

Originální výměnné díly

Originální výměnné díly nabízejí zákazníkovi vysoce aktuální alternativu k novým dílům: stoprocentní kvalitu až s padesátiprocentní slevou. Jedná se o vyčištěné a profesionálně opravené originální díly, které jsou znovu použité jako renovované díly, rovnocenné novým. Originální výměnné díly jsou nabízeny pro vozy značek ŠKODA, Volkswagen, Audi a SEAT.    

Originální příslušenství

Vybavení Vašeho vozu příslušenstvím je vždy věcí osobního vkusu. V naší specializované prodejně nabízíme široký sortiment originálního příslušenství. Zároveň nabízíme i možnost zapůjčení vybraného sortimentu příslušenství pro Váš vůz: střešní boxy, zahrádky, sněhové řetězy.