Auto nevoní? Zápach odstraníme jednoduše přípravkem Quick Fresh Active

Zahoďte vonné stromečky a jiná vonítka do auta, z kterých se vám točí hlava.

Odstraňovač zápachu Würth Quick Fresh Active s 20% slevou

AKČNÍ CENA 210 Kč vč. DPH / ks 

Znáte tuto aplikační metodu? Použití přípravku QUICK FRESH ACTIVE můžete snadno aplikovat sami. Nebo pokud si nebudete jisti, můžeme vám ji na přání aplikovat odborně a bez jakéhokoli rizika po zkušenostech z našich servisů přesně, jak je potřeba. Uvědomujeme si, že to může být pro vás nové a neznámé a proto jsme cenu snížili o 20%, abyste mohli vyzkoušet, jak funguje a jednou pro vždy zapomenout na vonné stromečky.

Popis produktu Quick Fresh Active 100 ml

Slouží k efektivnímu odstranění zápachů z interiérů vozidel a klimatizačních jednotek ve vozidlech bez nutnosti pracné demontáže klimatizace či interiéru vozidla. Dávkování je praktické, jedna nádobka slouží na jedno použití s dlouhotrvajícím efektem a svěží vůní.

Ukázka snadné obsluhy:

Výhody:

  • Jednoduchá aplikace ve všech typech vozidel
  • Univerzální, flexibilní a mobilní
  • Redukuje nepříjemné zápachy
  • Dlouhodobý efekt díky antibakteriálním iontům stříbra
  • Působí preventivně proti bakteriím
  • Bez halogenů a silikonu, na bázi vody

Návod k použití: Během aplikace nesmí být ve vozidle žádné osoby. Během aplikace musí být všechna elektronická zařízení vypnuta. Vyhněte se zápalným zdrojům. Po použití nechte vozidlo několik minut důkladně vyvětrat. Bezprostředně po aplikaci uvnitř vozidla nekuřte. Během jedné aplikace použijte vždy jen jednu nádobku.Vypněte klimatizaci a zapněte cirkulaci vzduchu. Nastavte ventilaci na maximum a nastavte pro interiér nízkou teplotu. Před použitím nádobku řádně protřepejte. Umístěte nádobku do prostoru pro nohy a aktivujte hlavu spreje. Během aplikace (přibl. 2 minuty) nechte dveře a okna zavřené. Ujistěte se, že částice vycházející ze spreje (90–150 cm) nedosahují na ovládací prvky osvětlení a střešního okna, displej, rádio, navigaci atd. Případné utkvělé látky ihned odstraňte vlhkým hadříkem. Po aplikaci nechte vozidlo dobře vyvětrat.

Ostraňovač zápachu značky Würth zakoupíte v našich prodejnách dílů a příslušenství v Pardubicích nebo Hradci Králové. Navštivte nás nebo kontaktujte náš tým.

Pardubice - Dubina - mobil: 731 422 998
Pardubice - Hradecká - mobil: 778 779 975
Hradec Králové - Brněnská - mobil: 737 230 555
Hradec Králové - Bratří Štefanů - mobil: 773 759 465