Kia originální náhradní díly

Nakupujte originální součásti vašeho vozu Kia.

Originální náhradní díly KIA

Jsou to originální součásti vozů KIA, které produkuje samotný výrobce vozů KIA - společnost KIA MOTORS Corp. Tyto náhradní díly jsou do České republiky dováženy výhradně společností KIA MOTORS CZECH, s.r.o., která je zároveň výhradním dovozcem vozů KIA do České republiky. Díly distribuuje k prodeji síť autorizovaných prodejců v ČR prostřednictvím svých prodejen. KIA MOTORS CZECH, s.r.o. jako dovozce originálních náhradních dílů KIA plně ručí za jejich kvalitu a vlastnosti.

Kvalita a vlastnosti

Kvalita a vlastnosti originálních náhradních dílů jsou shodné s díly montovanými do nových vozů zn. KIA ve výrobních závodech v Jižní Koreji nebo Slovensku. Všechny tyto součásti podléhají kvalitativní kontrole přímo ve výrobním závodě a jejich vlastnosti jsou průběžně kontrolovány.

Bezpečnost

Bezpečnost vozu plně závisí na použitých dílech vozu. Originální náhradní díly KIA přispívají k zajištění plné aktivní a pasivní bezpečnosti celé posádky a vyhovují kvalitativním a bezpečnostním standardům automobilky KIA. Použitím neoriginálních náhradních dílů může dojít k ohrožení bezpečnosti posádky vozu - tyto náhradní díly mohou mít jiné vlastnosti než díly originální a nemusí tak splňovat požadavky na kvalitu a bezpečnost.

Neoriginální náhradní díly

Neoriginální díly určené jejich výrobcem nebo prodejcem pro vozy KIA nemusí mít kvalitu ani vlastnosti dílu originálního. Použitím neoriginálního náhradního dílu může proto dojít k bezprostřednímu narušení bezpečnostní stránky vozu. Společnost KIA MOTORS CZECH, s.r.o. před použitím neoriginálních náhradních dílů výslovně varuje a použití těchto dílů nedoporučuje!

Záruka

Proto, aby mohla být plně využita ZÁRUKA každého vozu, doporučuje KIA používání výhradně originálních náhradních dílů KIA. V případě, že budou použity neoriginální náhradní díly, může dojít k omezení, nebo úplnému zrušení záruky, která je na vůz poskytnuta. Společnost KIA MOTORS CZECH, s.r.o. neponese žádné následky, které mohou být použitím těchto náhradních dílů způsobeny. Svěřte proto váš vůz do rukou profesionálům v autorizovaných servisech KIA v celé České republice.

Srovnávací příručka Kia originální díly

Navštivte naši prodejnu dílů a příslušenství, kde vám naši specialisté rádi poradí.