A4 Allroad Quattro

A4 Allroad Quattro

Technická data  Skladové vozy  Konfigurátor    Ceník originálního příslušenství

 

Nové Audi A4 allroad quattro

Vám nabízí exkluzivní jízdní zážitek ve spojení s offroadovým charakterem. Jedná se o vůz, který díky kombinaci expresivního designu a maximální funkčnosti zaujímá ve svém segmentu jedinečnou pozici. Rozšířené podběhy kol spolu s vyšší světlou výškou propůjčují Audi A4 allroad quattro vlastnosti, které z něj dělají ideálního společníka na cesty v lehkém terénu. Mimo to je zde již legendární pohon všech kol quattro, který zajišťuje větší dynamiku, lepší trakci a schopnost pohodlně zvládnout každou cestu.

Žádná cesta pro Vás nebude překážkou: s pohonem všech kol quattro budete mít ve standardní výbavě k dispozici suverenitu, se kterou jsou spojeny větší dynamika, lepší trakce a komfortní jízdní zážitek. Se systémem Audi drive select navíc získáte možnost přizpůsobit jízdní vlastnosti vozu aktuální situaci: kromě dobře známých režimů Comfort, Auto, Dynamic, Efficiency a Individual budete mít k dispozici také režim Offroad určený pro jízdu po nezpevněných cestách.

Benzínové motory TFSI a naftové agregáty TDI pro Audi A4 allroad quattro se mohou díky využití moderních technologií pochlubit mimořádnou efektivitou. Nově vyvinutý motor 2.0 TFSI o výkonu 185 kW (252 koní) dokáže Audi A4 allroad quattro v kombinaci se sedmistupňovou převodovkou S tronic zrychlit z 0 na 100 km/h během 6,1 vteřin a pokračovat až do maximální rychlosti 246 km/h. Nejvyšší varianta řady naftových motorů TDI, 3.0 TDI, disponuje silou 272 koní (200 kW).

Domluvit předvádějící jízdu

Pokud máte zájem o nezávaznou předváděcí jízdu, dejte nám vědět a my vás obratem velmi rádi kontaktujeme a požadovaný model předvedeme

nebo