A4 Avant

A4 Avant

Technická data  Skladové vozy  Konfigurátor    Ceník originálního příslušenství

Audi A4 Avant

A4 Avant usnadňuje parkování akustickým signálem parkovacího systém v zadním nárazníku. Výrazem suverénní technické kompetence Audi A4 Avant jsou vysoce efektivní pohony i adaptivní Audi CES podvozek. Design A4 Avant je plný napětí a dynamiky. Přední převis u A4 Avant byl zkrácen, kapota motoru a rozvor kol výrazně délkově narostly. Xenonové světlomety Plus nabízí u Audi A4 Avant zvýšený světelný výkon tlumených a dálkových světel, včetně ostřikovačů světlometů. Sedadla A4 Avant s měkkou konstrukcí nabízí luxusní komfort. Aktivní ventilace a vyhřívání předních sedadel A4 Avant a perforovaná kůže na sedácích předních sedadel s ventilací nabízí dokonalý požitek z jízdy. Vyhřívání předních sedadel, třízónová automatická klimatizace a elektricky nastavitelná přední sedadla nadchnou v A4 Avant každého. Surround sound systém A4 Avant nabízí přes 14 vysoce výkonných reproduktorů.


Audi S4 Avant

Nový motor 3.0 TFSI u S4 Avant kombinuje sílu 245 kW s ohromující nízkou spotřebou 9,9 litrů benzinu na 100 km. Svůj náskok S4 Avant zvyšuje paketem na přání. Sedmistupňová převodovka u S4 Avant mění rychlostní stupně bez přerušení tažné síly. Se systémem Audidrive select může řidič S4 Avant měnit charakteristiku motoru, převodovky S tronic a sportovního diferenciálu. Audi S4 Avant sedí na silnici sportovně. Speciální nárazníky, vnější zpětná zrcátka v hliníkové optice a 18palcová lehká kola v designu S jsou zvláštností Audi S4 Avant. Sportovní diferenciál S4 Avant zajišťuje vynikající schopnost akcelerace v zatáčkách a stabilizaci vozidla při reakcích na změny zatížení. 7stupňová sportovní převodovka u Audi S4 Avant umožňuje kratší doby řazení.

Domluvit předvádějící jízdu

Pokud máte zájem o nezávaznou předváděcí jízdu, dejte nám vědět a my vás obratem velmi rádi kontaktujeme a požadovaný model předvedeme

nebo