Články

Nový Opel Mokka už prochází jízdními testy, výroba se připravuje

Dynamika, hospodárnost a špičková kvalita – to je jen několik z mnoha cílů vývoje zcela nového modelu Opel Mokka. S příznačnou německou precizností se nyní vývojáři automobilky věnují finálnímu naladění tohoto bestselleru nové generace. V testovacím centru německé automobilky u městečka Dudenhofen se v těchto dnech nastavuje zavěšení kol s ohledem na maximální akustický komfort, excelentní jízdní vlastnosti a bezpečnost ve vysokých rychlostech. Novinka Opelu prostě musí poskytovat tradiční radost a dobrý pocit z ovládání volantu i pedálů. V únoru ladili technici Opelu až na dalekém severu v tvrdých zimních podmínkách podvozek, motory, palubní elektroniku i osvětlení. Na zamrzlých jezerech a úzkých venkovských silničkách v Laponsku najezdily prototypy Opelu Mokka tisíce kilometrů.

FINANCOVÁNÍ NA TŘETINY. Nyní OPEL CROSSLAND X za 117.000 Kč

SUV design Crosslandu X je sportovní, elegantní a jeho velikost je ideální do města. Přední pohled evokuje sebevědomí a výkon. Z boku vynikají dynamické křivky, které zaujmou motivem dvojitého křídla světlometů vpředu, přecházející do atletického ochranného lemování bočníčásti až po elegantní záď.

Citroen Berlingo s automatickou převodovkou za akční cenu

CITROËN Berlingo byl v roce 1996 prvním zástupcem segmentu „ludospace“. Současný model si uchovává všechny přednosti svých předchůdců a působí moderněji. Berlingo je prostorný a pohodlný vůz, který nabízí širokou škálu úprav na míru. Mezi jeho přednosti patří vzdušný prostor s rekordním objemem, výjimečná modularita s třemi zadními samostatnými sedadly, která lze sklopit, mnoho úložných prostor s multifunkčním systémem Modutop nové generace a pečlivé provedení jednotlivých stylů interiéru pomocí různých barev a materiálů.