Články

Zimní servis pro vozy Volkswagen

Navštivte naše autorizované servisy Volkswagen v Pardubicích nebo Hradci Králové, kde se o Váš vůz dokonale postaráme a připravíme ho perfektně na celou sezónu.

ŠKODA Service: Zimní servisní prohlídka vozu za 299 Kč

Dopřejte svému vozu péči v autorizovaném servisu. Pro majitele vozů ŠKODA jsme připravili akční nabídku, která s sebou přináší mnoho výhod. V období od 1. 10. do 30. 11. 2022 přijeďte na zimní servisní prohlídku za mrazivě nízkou cenu. V rámci prohlídky provedeme pečlivou kontrolu technického stavu vašeho vozidla ŠKODA. Nabízíme také uskladnění letních pneumatik a kompletních kol, výhodné ceny přezutí kol nebo seřízení geometrie před zimním obdobím.

Připravte svůj vůz KIA na zimu jen za 499 Kč

Připravte se na období dlouhých zimních nocí a nepříznivých povětrnostních podmínek. Poctivou přípravou vozu eliminujete případná rizika. Autorizovaný servis zachová jeho vysokou spolehlivost, ekonomiku provozu a hlavně Vaše bezpečí.

10% sleva na dětské hračky a doplňky z kolekce Volkswagen

Chcete pořídit speciální dárek pro přátele, kteří očekávají nový přírůstek? Hledáte něco originálního a přitom praktického? Baví Vás vyladěné kvalitní kousky, které vydrží a zároveň podporují zdravý rozvoj Vašeho dítěte?