AKCE ROKU - Citroën Happy Days!

Využijte 10 dní Citroën Happy Days a pořiďte si nový vůz za akční cenu, s výkupním bonusem a zvýhodněným financováním.

VYBÍREJTE Z NABÍDKY HNED 4 MODELŮ ZNAČKY CITROEN ZA ZVÝHODNĚNÉ CENY!

Navíc sada zimních pneu a disků za poloviční cenu.
Poptávky a objednávky přijímáme již nyní!
POZOR – pro živnostníky a firmy – ZRYCHLENÝ ODPIS VOZU ZA 2 ROKY MÍSTO 5 LET.

CITROËN BERLINGO

CITROËN Berlingo byl v roce 1996 prvním zástupcem segmentu „ludospace“. Současný model si uchovává všechny přednosti svých předchůdců a působí moderněji. Berlingo je prostorný a pohodlný vůz, který nabízí širokou škálu úprav na míru.

Skladová nabídka BERLINGO >

C3 AIRCROSS

Model C3 Aircross viditelně nese prvky inspirace koncepčním vozem C-Aircross, jenž se představil na začátku roku 2017, a posiluje ofenzivu značky ve světě SUV. Jeho styl spojuje robustnost a originalitu a je věrný principům vozů značky Citroën i zásadám SUV.

Skladová nabídka C3 AIRCROSS >

C4

Nový CITROËN C4 je vybaven exkluzivním odpružením s progresivními hydraulickými dorazy, které zajišťují maximální jízdní komfort a navozují dojem, že vůz nad nerovnostmi vozovky doslova přeletí. Inovace Citroën pro větší dynamiku a potěšení z jízdy.

Skladová nabídka C4 > 

C5 AIRCROSS

C5 Aircross je právem označován jako SUV nové generace. Už z jeho vzhledu a architektury je jasné, že má veškeré atributy tohoto typu vozu: velká kola, robustní design vzbuzující pocit jistoty, zvýšenou světlou výšku a stylovou jedinečnost značky Citroën s řadou unikátních prvků.

Skladová nabídka C5 AIRCROSS >

V rámci akce Happy Days Citroën nabízíme k nákupu nového vozu kompletní zimní kola se slevou 50 %! Jedná se o sadu 4 ks originálních plechových nebo litých disků + 4 ks zimních pneumatik. Kompletní nabídku získáte u vašeho prodejce Citroën.

Poznámka: Součástí nabídky nejsou šrouby, ozdobné kryty kol ani středové krytky. Disky nebo zimní pneumatiky nelze v rámci této akce objednat samostatně. Dodání zimních kompletů bude probíhat od poloviny září.

KONTAKTUJTE NÁS:

Jaroslav Říha

Jaroslav Říha

vedoucí prodeje vozů Citroën

jaroslav.riha@autocentrum.cz