Kdo a jak může využívat výhod BARTH CLUBU

Kdo a jak může využívat výhod BARTH CLUBU

Naši zákazníci u nás získávají v rámci věrnostního programu BARTH CLUB spoustu slev, výhod a odměn.

Logo BARTH Club

Co je BARTH CLUB?

BARTH CLUB je věrnostní program pro zákazníky Autocentra BARTH a.s.

Staňte se členy našeho clubu a začněte užívat vaše slevy a odměny!

  1. Slevy a výhody BARTH CLUBU mohou čerpat všichni zákazníci, kteří si u Autocentrum BARTH a.s. zakoupili nové, předváděcí či ojeté vozidlo nebo motocykl z našeho Motocentra BARTH.
  2. Současně slev a výhod BARTH CLUBU mohou využívat i všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupí/zakoupili nový vůz na Operativní leasing vč. produktu BARTH OPERÁK.
  3. BARTH CLUB je určen pro fyzické osoby, podnikatele, ale i firmy a pro jejich zaměstnance.
  4. Čerpat slevy a výhody můžete na své soukromé osobní aktivity, i tehdy, když si vozidlo u nás zakoupila Vaše firma či organizace, kde pracujete a firemní vozidlo používáte. Tak proč si nepůjčit auto, motorku, obytný vůz nebo pořídit nové motorku, příslušenství, oblečení či doplňků k ní?
  5. Čerpání slev je velmi jednoduché. Nemusíte se nikde registrovat, cokoliv podepisovat a ani přebírat žádné kartičky. K získání všech slev a výhod v BARTH CLUBU Vám fakticky stačí ukázat/předložit při nákupu, objednávání, anebo rezervaci pronájmu, malý technický průkaz (OTP) od vozidla nebo motorky, které byly u nás v minulosti zakoupené (není omezené stářím). Pokud jste tedy Vy, anebo Vaše firma, anebo firma kde pracujete jeho majitelem nebo provozovatelem. V případě, že je vozidlo pořízené na operativní leasing, k získání slevy stačí, když jste Vy nebo Vaše firma nájemce.
  6. Členství v BARTH CLUBU není vázáno na člověka, anebo firmu, ale pouze na konkrétní u nás zakoupené vozidlo, anebo motocykl.
  7. Čerpání výhod je možné na provozovnách Autocentra BARTH v Pardubicích nebo Hradci Králové.
  8. Kompletní nabídku slev, podmínek a odpovědí na další dotazy najdete v sekci BARTH CLUB (v případě dalších dotazů nám prosím pište na email autocentrum@autocentrum.cz).

O jakých výhodách mluvíme?

Slevy na servisní služby na auta a motocykly

Servisní služby na vozidla

Jako členové našeho clubu získáte slevu 5–15 % na servisní služby vozidel ŠKODA, Volkswagen, Audi, SEAT, CUPRA, Peugeot, Opel. Citroën, Kia a FIAT a slevu 5 % na servisní služby pro motocykly všech značek.


Slevy v lakovně a klempírně

Lakovna a klemnpírna

Když u nás zakoupíte vůz, získáte pro naše lakovny a klempírny v Pardubicích a Hradci Králové 5% slevu na naši odtahovou službu v případě nehody a také na zapůjčení náhradního vozidla po dobu opravy vozu po nehodě.Sleva na ubytování v apartmánu BARTH Holiday

Pokud jste u nás zakoupili motorku nebo vozidlo a chcete se ubytovat v jednom z našich prémiových apartmánů BARTH Holiday na horách,
poskytneme vám slevu na ubytování ve výši 10% . 

Pro uplatnění slevy využijte web BARTH Holiday, kde v online rezervačním formuláři vyplňte promo kód "BARTHCLUB + VIN" (VIN Vámi zakoupeného vozu nebo motorky).Sleva na půjčení obytného vozu nebo přívěsu v BARTH Caravan

Půjčovna obytných vozů a karavanů

Pokud jste u nás zakoupili motorku nebo vozidlo a chcete zažít unikátní dobrodružství při cestování s luxusním obytným vozem, máte u nás slevu 5 % na zapůjčení obytného vozu či karavanu a zapůjčení příslušenství k obytným vozům.

Pro uplatnění slevy využijte portál BARTH Caravan, kde do promo kódu vyplňte "BARTHCLUB + VIN" (VIN Vámi zakoupeného vozu nebo motorky).


Sleva na servisní služby na motocykly všech značek

Motocentrum BARTH

Sleva 5 % na hodinové sazby pro motocykly a dále na: veškeré díly použité při opravách, včetně olejů u motorek, na nákup moto pneumatik a na mycí programy motocyklů.


Prodej motocyklů a moto oblečení a příslušenství

2% sleva - při nákupu nového motocyklu získáte originální doplnky a príslušenství v celkové výši 2% z ceny kupovaného motocyklu ZDARMA

Sleva 5 % na veškeré moto příslušenství a moto oblečení (včetně přileb).


Půjčení motocyklu v motopůjčovně

Motopůjčovna BARTH

S BARTH CLUB získáváte slevu 5 % na zapůjčení motocyklu nebo skútru a také na zapůjčení příslušenství k zapůjčenému motocyklu.

Pro uplatnění slevy využijte portál Motopůjčovna, kde do promo kódu vyplňte "BARTHCLUB + VIN" (VIN Vámi zakoupeného vozu nebo motorky).


Slevy na nákup příslušenství a dílů vozidel značek ŠKODA, Volkswagen, Audi, SEAT, CUPRA, Peugeot, Citroën. Opel, Kia a FIAT

Sleva 5 % na veškeré díly, na nákup sezónních pneumatik a na veškeré příslušenství zakoupené na našich prodejnách.


Nabídka všech benefitů BARTH CLUBU ke stažení

Autocentrum BARTH a.s. si vyhrazuje právo, výši slev a výhod v programu BARTH CLUB kdykoliv změnit a upravit.