CORSA 3-D

CORSA 3-DVÉŘOVÁ

Katalog   Technické údaje   Ceník   Skladové vozy   

Luxusní street style

Sofistikovaná, stylová a zábavná. Corsa je přesně taková. Díky skvělým asistenčním systémům a nejlepšímu interiéru v kategorii vám přináší pocit prémiové třídy v kompaktním balení. Velký výběr ráfků, čalounění a barev vám umožní popustit uzdu kreativitě. I přesto je Corsa úsporná a má nízké hodnoty emisí škodlivin. Německé inovace řízení usnadní, udělají jej bezpečnějším a také zábavnějším. Pokročilá konektivita vás rychle a snadno spojí s okolním digitálním světem. Není divu, že majitelé své Corsy milují. I vy budete, pokud se Corsa stane autem vašeho života. A nezáleží na tom, zda si vyberete 3dveřovou nebo 5dveřovou variantu.

ZAMILUJTE SE DO NĚMKY.

Stačí, když si cokoli představíte. Corsa to zpravidla má ve své výbavě. Inovativní technologie Opel učiní řízení jednodušší, bezpečnější, chytřejší a také zábavnější – hned od vašeho prvního společného prvního dne.

STRÁŽNÝ ANDĚL NA PALUBĚ.

  1. Vidí to, co vy nevidíte. Přední kamera Opel Eye neustále sleduje prostor, ve kterém se pohybujete. Inteligentní kamera za čelním oknem hlídá jízdu v pruhu (Varování před vyjetím z pruhu) a varuje vás, pokud se vzdálenost od vozidla před vámi nebezpečně zmenšuje (Upozornění na čelní srážku). Systém hlídání slepého úhlu vás graficky upozorní, pokud se ve vašem slepém úhlu nachází jiné vozidlo.
  2. Noc je vaše. Bixenonové světlomety s funkcí přisvě - cování do zatáček přináší lepší viditelnost za tmy. LED denní svícení zlepšuje viditelnost vozu za dne pro bezpečnější cestu.
  3. Plynulá jízda. Elektronický stabilizační systém ESP®Plus (bez fotografie) vám pomáhá udržet stabilitu vozu především na kluzkých nebo znečištěných površích silnic. Pokročilý podvozek Corsy (bez fotografie) zaručuje perfektní ovládání vozu a snížení hluku a vibrací.

 

Marek Mielcarek

Marek Mielcarek

vedoucí prodeje vozů Opel

marek.mielcarek@autocentrum.cz

Domluvit předvádějící jízdu

Pokud máte zájem o nezávaznou předváděcí jízdu, dejte nám vědět a my vás obratem velmi rádi kontaktujeme a požadovaný model předvedeme

nebo

Další/Podobné modely