Nový Partner

Nový Peugeot Partner

 Konfigurátor  Skladové vozy  Ceník a technická data

NOVÝ PEUGEOT PARTNER - ZVOLEN DODÁVKOU ROKU* 2019 

Nový PEUGEOT PARTNER vyniká v segmentu lehkých užitkových vozů díky začlenění kabiny PEUGEOT i-Cockpit®, která umocní zážitky z jízdy. Pozornost členů poroty upoutaly dvě klíčové a v tomto segmentu nevídané novinky: indikátor přetížení zajišťující bezpečnost za všech okolností a funkce Surround Rear Vision, která pomocí 2 kamer zlepšuje viditelnost a umožňuje sledování mrtvých úhlů.

OCENĚNÝ JIŽ PŘI UVEDENÍ

Každý živnostník nalezne koniguraci vozu odpovídající potřebám jeho profese. Vychází vstříc všem, ať už vyžadují odolnost a výkonnost za každé situace nebo tráví dlouhé hodiny za volantem. Nový PEUGEOT PARTNER budí dojem, že zvládne i zdánlivě nemožné.

Kvalita francouzské výroby a její vynalézavost byly značce PEUGEOT odjakživa vlastní. Svou tvůrčí energii dnes její inženýři a návrháři zaměřují na vývoj designových automobilů, které působí na všechny smysly a svým majitelům přinášejí intenzivní prožitky překračující hranice samotného řízení. Dokonalá ergonomie, exkluzivní materiály, neomezené možnosti konektivity... každý detail byl promyšlen tak, aby pro vás řízení vozu bylo nanejvýš příjemné a přirozené.

K VAŠIM SLUŽBÁM
Těžký a rozměrný náklad a až 3 osoby pohodlně převezete v novém voze PEUGEOT PARTNER vybaveném paketem Worksite. Díky této doplňkové výbavě je dokonale přizpůsoben pro jízdu do těžko přístupných míst

ZVLÁDNE NEMOŽNÉ
Pro tuto verzi je kromě robustního vzhledu charakteristická zvýšená světlá výška, velká kola s pneumatikami Mud & Snow, ochranný kryt pod motorem a systém Advanced Grip Control*.

PRO POLYKAČE KILOMETRŮ
Nový PEUGEOT PARTNER nabízí řešení šité na míru profesionálům, kteří tráví mnoho času na cestách a upřednostňují bezpečnost a pohodlí.

JINÝ ÚHEL POHLEDU
Svůj vůz můžete vybavit novinkou v podobě inovativní funkce Surround Rear Vision, která eliminuje neviditelná místa pro řidiče užitkového vozu

Petr Jičínský

Petr Jičínský

vedoucí prodeje vozů Peugeot

petr.jicinsky@autocentrum.cz

Petr Kolbaba

Petr Kolbaba

prodejce vozů PEUGEOT PROFESSIONAL

ppc.prodej@autocentrum.cz

Domluvit předvádějící jízdu

Pokud máte zájem o nezávaznou předváděcí jízdu, dejte nám vědět a my vás obratem velmi rádi kontaktujeme a požadovaný model předvedeme

nebo

Další/Podobné modely